Penis egzersizi yapan var mı?

Arkadaşlar penis büyütme egzersizi yapan var mı? Ya da düşünün? Bu soruyu yardımcı olmak için soruyorum ben 6 ay dan fazla uygulıyorum 12-13 arasından 14-15 arasına geldi ilk başta ben de inanmadım tereddüt ettim ama ne zarar çıkar denemekten diyip her lavaboya banyoya girdiğim de yaptım sonuçta bir gelişme gördüm aklına herhangi bir soru takılan yazsın cevaplayım ;)))

Güncellemeler:
Arkadaşlar nasıl olduğunu soranlar internet de anlatımı var bende kısaca anlatayım ;

En etkili yöntem bu
Önce penis i başının altından tutup ileri doğru çekiyorsunuz daha sonra diğer elinizin üzerine dolarmış gibi sündürüyorsunuz bu sündürme en yetkili sündürme yoludur daha sonra bırakıp biraz sallıyorsunuz en son dipden başa doğru süzmr yapıyorsunuz ama bura çok önemli bir eliniz ile süzerken diğer el dibinde sıkıca tutuyor bunun sebebi penisdeki kanısındayız sıkıştırmak yeni geleni değil
Detaylı anlatım resimleri ile yakında bilgilendireceğim

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vayyy iyimiş sonuç vermesi beni sevindirdi çünkü bayadır bu konuyu düşünüyodum ama inanmıyodum açıkçası :) bu soru iyi geldi isteyen herkes denesin bence.

0|0
    0|0
    • Dostum kesinlikle işe yarıyor ;))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• bence yeter daha fazla yapma sonra kısaltamazsın, ilişkide karşı tarafa zevk değil acı verirsin. Evet o egzersizleri bende yatım 10 sene evvel bayağı iyi oldu 12,5 cm den 14,5 cm ye geldi. şimdi ara ara sertliği devam etsin diye antreman niyetine yapıyorum, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Malafata ağırlık bağlayıp kaldır indir mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • O nedir hafız açıklasana bir :))

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım 😆 gerçi ölçmedim. Evde cetvel ve metre yok nasıl ölçerim 😆

0|0
    0|0
  • aklını büyütmek için kitap oku araştır öğren çalış...

0|0
    0|0
  • 6aydan fazla olmuş çok az bir gelişme değil mi

0|0
    0|0
  • Kardesim anlattigindan bisye anlamadim daha acik tazarmisin sundurme ne

0|1
    0|0
  • ınternette ne yazıyo adı bunun

0|0
    0|0
  • Bu Nasıl bir egzersiz?