Kız arkadaşım çok istekli.. şüpheleniyorum...

merhaba arkadaşlar,

ben 4 aydır birisiyle çıkıyorum, ikimizde 20 yaşındayız. son zamanlar konuşmaları ve düşünceleri beni açıkçası şüphelendiriyor. çok istekli, ve çok atılgan, benden bile daha çok meyl ediyor cinsellik konusuna. hani normaldir, insalık halidir diyorum kendi kendime, ama şüphelenmeyede başladım. aceba benden önce başka bir erkekle cinsellikde tecrübesi olmuşmudur diye. sormadımda değil, ama kesinlikle yok öyle birşey dedi. hatta başlarda, bana cinsellikden iğreniyor gibi geliyordu, ama son bir ayın içinde çok tuhaf konuşuyor, buluşmalarımızda yakınlaşmaya çalışıyor, v.s.

ben hiç bir ilişkiye girmedim şimdiye kadar kimseyle, o yüzden bu davranışlarından pek anlamıyorum.

sorum şu, benden önce başka birisiyle tecrübe kazanmışmıdır sizce, yoksa sadece bana mahsus bir olaymıdır? hani sevdiğinden ve güvendiğindenmi yoksa? ama nasıl oluyorda bakire bir kız bu kadar istekli oluyor, normalmı? mastürbasyondan kaynaklana bilirmi?

yardımlarınız için çok teşekkürler..

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Hemen kötü şeyler getirme aklına . Ergenlik sürecinde olan bir genç kız , vücudunun farkına varır . ve hormonları tavan modda olur :) bunu kurnaz olup gizlemeyi başaranlar da var , ama saf olanlar bu durumu gizleyemiyor :) haliyle karşı tarafın aklına kötü düşünceler doğmasınada sebep oluyor . tecrübeli bir erkek aslında hormonsal bır durum olduğunu algılar . size sadece şunu söyleyebilirim , inanın her boku yiyip de masum ayagına yatanlar çok var .bunu guzel gızlerler . ama böyle bir şey yaşamamış ,tecrubesız kızlar saf olup yakın temaslar kurabiliyor . sevgiliniz 20 yaşında . ergenlik surecını elbette atlattı . ama bır kadının hormonlarının en hızlı calıştığı yaş donemleri de 20li yaşlardır . sevgiliniz tecrübesizse cinsellik konusunda atak davranabılır . ama her boku yıyenler masum ayagına çok guzel yatarlar . el degmemıs gonca olurlar .sizinle yakın temas kurandan değil , böyle el değmemiş gonca gibi davrananlardan korkun .

1|2
    0|2
    • bu cevab icimi rahatlatti, cok tessekur ederim ilginiz icin :)

Kızlar Ne Diyor 7

• ne yani senden önce birisi olduysa terk mi edeceksin? o zaman fazla bekleme hemen terket. sen o kıza layık değilsin çünkü. hiç olmazsa kız kendine layik birini bulur.

Bu ne kafası anlamadım ki?

0|0
    0|0
    • yalan söylemis olmasi terk etmemeye kadar götürür, benden önce baskasi olmasi degil..

• baskasıyla yasamıssa nolcak sen bakir misin

1|0
    0|0
  • Seni seviyoki arzuluyo .

Sorun ne güvenin yoksa neden birliktesin

isteksiz olsa bu kez niye isteksiz derdin.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim sadece sanalda tatmin oldum

0|0
    0|0
  • bazı zamanlar bazı hormonların etkinliği kadınlarda istekliliği artırabiliyor.sonuçta sen sevdiği insansın ve bu yüzden böyle bir yakınlık görerek sana bunu açıkça dile getirmesi normal.yaşlarınız her şeye rağmen yine de küçük geliyor bana.sonradan pişman olacağınız, sorumluluğunu alamayacağınız şeyler yaşamamaya özen gösterin.

0|0
    0|0
  • artık dayanamıo demekki

0|0
    0|0
  • kimsenin gunahini alamk istemem,ola da bilir,olmaya da bilir..ama bakirelikle isin bir ilgisi,alakasi yok..ben de oyleyim..zaten en cok atilganlar bakireleer oluyor..bazi kadinlarin genetiyinde vardir..bence cok guvendigindendir..ben de sevgilimle boyleydim..sonra cok pisman oldum ama..

hemen aklina kotu getirme bence

1|1
    1|0
    • tecrübeden kastim, bakirelik degilde, baska bir erkekle tatmin olmusmudur diye sormustum.. hani bakire oldugundan eminim, ama illaki bir yerden o tecrübeyi almistir diye süphelendim.. cünkü benim o konuda hic tecrübem yok, onunda olmasa nasil böyle oluyor... tesekkür ederim ilginiz icin..

Erkekler Ne Diyor 12

• Üstadım kızma kırılma ama kız yatakta mal gibi yatar ona kızarız, kız yatakta sana saldırır ulan bu o* mu acaba diye kızarız? Acaba kendi kendimize soruyormuyuz biz ne istiyoruz diye? Herşey yolunda giderken bu şüphecilik neden? Bir kızın herhangi bir yerinde bir sayaç yokki kaç posta atmış göresin? İlişkin gayet güzel çıkarsana zevkiniiii..

1|0
    0|0
    • yok benim ne istedigim mesele degil, ben tecrubesiz oldugum icin takinti yapti haliyle.. yoksa ben mal gibi yatan kizda görmedim, hemen saldiran kizda görmedim, ve sadece merak ettim

• insan sevdiğine ya sonuna kadar güvenir ya da içinde kuskular varsa yeterince sevmiyorsun o kızı demektir. Ya sev ya terket.

1|0
    0|0
  • senden oncesini takmıcaksın arkadaş. şuanı yaşıcaksın geçmişi*et. yoluna devam

1|1
    0|0
  • bu kizlara da aciyorum yemin ederim. istekli olurlar, acaba baskasiyla mi oldu, isteksiz olurlar, ne bu ot gibisin. gariplerim ne yapacagini sasirdilar.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım sen tambi takıntı örneğiysin. Bulmuşsun kafana göre bir kadın takıl. Yaşayıp yaşayamadığını anlayamazsın. Çünki senin hem hayat tecrüben hemde cinsel tecrüben eksik. Sana önerim kendine güvenin tam olsun kadınınla karşılıklı konuşarak bu ilişkiyi geliştirin

0|0
    0|0
  • senden önce biriyle yasamis olabilir de olmayabilirse, ama günümüzde bu p*orno sitelerine girmek cok kolay ve arkadasin ondan etkilenip senin üstünde de demek istiyor olabilir.

gecmisi bosver sen, o ani yasamaya bak ve böyle istekli birini buldun da daha ne istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • şimdi buradan biri evet senden önce başkalarıyla tecrübe yaşamıştır dese gidip kızı terk mi edeceksin, biz nerden bilelim kızı tanımadan, buna en iyi sen karar verirsin...

0|0
    0|0
  • sende az çıtlat baklım

0|0
    0|0
  • o sana yanastıkça sen düşünmeye devam edersen elindekindende olacaksın...

1|0
    0|0
  • Fırsatlardan yararlan yoksa terk edileceksin zaten

1|0
    0|1
  • istekli olur dert, isteksiz olur ayrı dert. çözemedim sizi arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Yok be olum ya... Seninle çıkıyorsa senindir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...