Kaç kişinin bakireliğini aldınız?

Evet Erkekler Sorum size Şuana kadar kaç kişini bakireliğini siz aldınız yani ilki siz oldunuz Ve bundan Hiç Pişmanlık Duyduğunuz Oldu mu Karşıdaki kişi size vicdan azabı yaşatmaya çalıştı mı Ve Bu kadar olayadan sonra hale bakire biriyle evleneğim dermiydiniz

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• al gülüm ver gülüm yaptık biz :D 1 kişinin bakirliğini aldım bakireliğimi verdim :D mutluyuz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden arada gerek olmadığı halde Kelimelerin İlk Harfini Böyle Büyük Yazıyorsun ? Göz yorucu ve caps tuşuna basmayı da unuttuğunda okumak için zorlama anlamak için de zorlamaya dönüyor.

0|1
    0|0
    • kardeş neye dikkat etmişsin öyle alışkanlık olmuş

• Sonunda okunuyor ama , resmen enerjinin yarısı hiyeroglif çözmeye gidiyor. Kalan da anlamaya yetmezse gelecek yorumdan da hayır beklememek gerek :)

• Konu dışı ama belki bu link ilgini çekebilir, harf meselesi hakkında...

• Bakireliğini almak ifadesi çok kötü bir ifade. Ne demek bakireliğini almak?. Bu güne kadar hiçbir bakire kızla o istemediği sürece ilişkiye girmedim ve girmem de...

Evlenme meselesine gelince. Ben sadece bakire kızla evlenirim diyenlerden asla olmadım ve böyle düşünenlerle de arkadaşlık bile etmem.

Önüne gelen kızı becermeye kalkıp sonra da bakire kızla evlenenlerin daha sonraki yıllarda nasıl boynuzlandıklarını gördü bu gözler. Etme bulma dünyası işte.

1|0
    0|0
  • Hiç. Bakire bayanlarla ilişkiye girmiyorum.

1|2
    0|0
  • 2 kişi oldu .. istiyerek ve severek oldktan sonra her iki taraf içinde.. neden sonrasında pişmanlık veya sorun olsun..hiç bir zaman karşımdakinde bekaret aramadım.. evlenince de aramam..

0|0
    0|0
  • Dikiscimisin sen.

1|0
    0|0
  • hiç almadım

1|0
    0|0
  • simdi bak herkes en az 3 5 kisinin almistir..dfdsfdsfsd

0|0
    0|0
    • Herkes üç beş kişininkini alı evlendiği bakiredir Peki bu bozulanları kim alıyor ag kadın erkek nüfusu aynı eşit türkiyede hemen hemen

• :) bilmem sormak lazim

• Açık kapı varken kapalı kapılar arkasındakiyle işim olmuyor nedense .

0|0
    0|0
  • sadece bir kişininkini aldım evlenmeyi düşünüyorduk ailesi ayırdı ailesine söyleyemedi üstünden yıllar geçti ne yaptı etti bilmiyorum bende yalnız yaşıyorum zaten...

0|0
    0|0
Yükleniyor...