Regl olmak sizce de iğrenç değil mi?

Regl olmak iģrenç değil mi sizce de ya nefret ediyorum regl olmaktan sürekli karın ağrısı çekmek için gelmişiz dünyaya resmen.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• eve asiri igrenc kuscam ya ne kdr igrenc yaratkklar bu kizlar valla 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanın önce kendi doğasını kabullenmesi gerekir. Bu bir yenilenme süreci, fizyolojik olarak da psikolojik olarak da bunu kabullenen kadınlar kendiyle daha barışık olabilir ancak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hayır, insan neslinin devamı için gereken doğal bir döngü olarak geliyor aklıma ilk olarak.

1|0
    0|0
  • Ayy yazik kiyamam karin Agrisi kötü tabi

1|0
    0|0
  • Kadın ırkının, erkeklere çektirdiklerine karşın, yaratanın laneti. Bence az bile, her ay doğum gibi acı çekseler anca tamamlanır erkeklerin çektikleri.

1|0
    0|0
    • Ne çekiyonuz acaba 31 dışında? Git işine :D

• İyi dileklerin için teşekkürler, umarız öyle denk gelir. Sana da, o ender erkekler denk gelir umarım.

• Amiiiin abişim.

• Zor tabi de yapıcak bişey yok :(

1|0
    0|0
  • Aynen iğrenç ya :S

1|0
    0|0
  • Allaha isyan etme. Mükafaatı mutlaka vardır öbür tarafta. Ayrıca iğrenç değil.

1|0
    0|0
  • ;)) vücudun için iyidir.

1|0
    0|0
  • neden iğrenç olsun sizin doğanız o

0|0
    0|0
    • Öyle evet ama iģrenç tabiki bir yerindrn kan akiyor 4 5 gun boyunca ve sancili gunler geciriyorsun sen erkeksin anlamazsin yasamadikca

• anlamıyorum ama hissediyorum.

• Oyke dusunme tatlım sızın ıcın ıyı pıs kan gıdıyo bugun manıtama cakıcaktım hasta olmus bu tarafı kotu

0|0
    0|0
  • Kopar at oranı o zaman bu kadar dert yanıyorsan

0|0
    0|0
    • Kadın olduğunuz için regl ağrınız normaldir ayrıca yorumunuz gerekli yere iletilmiştir

• Olma sen :D

0|0
    0|0
  • Harbiden işiniz zor ya. Her ay işkenceye maruz kalıyorsunuz. Erkek olarak doğmak ister miydin?

0|0
    0|0
  • Kız hamile necyapcam şimdi ben😢😢😢

0|0
    0|0
    • Hangi kiz hamile senin caktigin mi

• Sen çık ben yazacam

• Ciktim yaz

Kızlar Ne Diyor 6

• karın agrısından değilde ben regl oldugumda hergun dus alırım hatta bazen gunde ıkı uc kere bıle dusa gırıyorum cok kırlıymısm gıbı hıssedıyorum

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Herşeyin bir sebebi var
    Asıl olmamak sorun

1|1
    0|0
  • haklısın ama yapacak birşeyimiz yok

1|0
    0|0