Anal ilişkiye girenler bakabilir mi?

Analdan ilişkiye girince deliğin genişleyip illerde tuvalet problemi yaşanabileceğini söylüyorlar bu doğru mu olan var mı ya da hangi aralıklarla olursa zarırı olmaz bildiniz her şeyi paylasın lutfen

0|0
6|38

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle izah edeyim partnerinin bir 5 10 dakika kadar parmaklarıyla seni alıştırması gerekiyo.. Yavaş yavaş genişledikten sonra kayganlaştırıcı bir sıvı eşliğinde ilişkiye girebilirsiniz.. Neticede kas bu, kendini toparlayacaktır. Ama sen yine de sık ilişkiye girmemeye özen göster çünkü hijyenikte değil. Önden yapmak varkende arkadan yapmak gerçekten anlamsız, kızlığını korumak istiyosan hiç böyle şeylere girmeyeceksin. Giriyosanda delikanlı gibi girersin ilerde kocana izah edersin.. Kendini ve ilerdeki eşini kandırman sana vicdani bir ağırlık koyacaktır. İlle arkadan yapacaksanda alıştır kesin. Alıştırmadan yaparsan kaslarını yırtabilirsin. Bunun içinde ciddi bir yardım alman gerekir. Uzun bir süre (belki ömrünün sonuna kadar ) bebek beziyle gezersin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir soru sorarsın neden erkekleri dahil edersin soruna ya anlamıyorum ki. kızkıza konuşurduk tecrubemi anlatırdım sana burdan yazardım ama erkeklerin müdahele etmesine sinir oluyorum o yüzden yazmıcam.. hangi soru kime sorulur bunu bir öğrenin artık mmkkk yaa biri anal yaşayan kızlara soru sorar erkekleri alır soruya biri sünnetle ilğili soru sorar kızları da alır soruya malmısınız laannn

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• :D Soruda ki şaireneliğe bayıldım doğrusu. Ben şimdi analcı başı degilim. Çok bir bilgim yok ancak şu kadarını söyleyeyim, çok abarttığını farzedelim. Yani diyelim ki dübürden yemeye bayılıyorsun. Hatta saat başı dübürden girmediklerinde rahatsız oluyorsun öyle müptelasın yani :D sonuç olarak bokun su sayacı saati kalınlığında çıkar ki öyle bir ebata sahip bir dübürle büyü çişi tutmak zor olur.

0|0
    0|0
  • Anal ilişki dinen zaten yasak girenlerde ilerde yaşıyacağı sağlık sorunlarından haberdar değiller dışkı tutamama dışkı sızıntısı bağsur gibi sorunlar kızlığına zarar gelmesin diye analdan yapanlar yapmayın bir gözünüzü açın ilerde kocanız olacak adamın yüzüne nası bakıcaksınız anne olacaksınız bebeğinize layık anne olun zevk uğruna ters ilişki yapmayın hem sağlık hem dinen sakıncalı anal ilişki kadınada zevk vermez sadece acı duyar o kadar

1|0
    0|0
  • Makattaki kaslar içeri doğru çalışır bu yüzden anal seks yaptığon bu kasların işlevi zamanla bozulur bunun belli bir süresi ve aralığı yoktur kişiden kişiye kas yapısına göre değişir bu kasların işlevi bozuldukça gaitayı tutamama problemleri ortaya çıkar bunun yanı sıra makatta bulunan bakteri vs sağlığa zararlıdır erkek cinselliğinede zarar verebilir çeşitli hastalıklarla.

0|0
    0|0
  • göt gevşek olur

0|0
    0|0
  • Ilerde problem olur tutamazsın evet. Kaslar genişliyor ve sonra o sekilde kaliyor. Sıkıntı. Zaten zaten zararli olmasaydı dinimizce de haram kılınmazdı. Bence yapma.

1|0
    0|0
  • Dogru anal sorun ama gunde 5-6kere anal yaparsan delik genisler kaslar kapanmaz ama haftada 3-4anal bise olmaz
    Book da cikarken genusliyo aciliyo hayat boyu delik kaslari buna gore sonucta

0|1
    0|0
  • Yirtarsan kanar hicbulasma senin saglini hicesayan bir adama arkadan vermek malliktir

1|0
    0|0
  • Genişlemeyi bırak kenara asıl sorun gazını tutamıyorsun yaşlanınca altına kaçırıyorsun avrupalıların çoğunda bu sorun var o yüzden doğru değil işte analdan ilişki

0|0
    0|0
  • O dediğin aşırı zorlama ya da çok sıklıkla yapılan ilişkiler de olabilir

0|0
    0|0
  • oradaki yapılara zarar vermediğin sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsın, zarar verirsen de tedavisi var.

0|0
    0|0
    • Tedavisi zor değil mi nasıl bir tedavi bu

• tedavi edilmesi gereken rahatsızlığa bağlı o

• mesela hayvanlık yapıp anal kanalda yırtılmaya sebep olursanız dikiş atılması gerekebilir. sfinkterlerde küçük bir gevşeme problemi olursa krem, ilaç türü şeyler verirler geçer.

• Sağlık açısından çok zararları var

0|0
    0|0
  • Ne gereği var? Öndeki ne için var :) Yapma allasen... Erkek olarak ben bile tiksiniyorum. İnsan gibi yapmak varken...

0|0
    0|0
  • Hayır, sadece anal iliskiye girerken yeteri kadsr kayganlasmasini saglmalisin

0|0
    0|0
  • Yalandır ya

0|0
    0|0
  • Gotüne güveniyorsan dayandığı yere kadar dans

0|1
    0|0
  • Tam bilgim yok

0|0
    0|0
  • Kasların zamanla gevsemesi ya da yırtılmasi sağlık problemi oluşturabilir yapmayın yaptırmayın 😊

0|0
    0|0
  • İlkten bir kötü durum omaz ama uzunca bir süre ve fazla yaparsan tuvalet sıkıntısı yaşarsın

0|0
    0|0
  • çok doğru

0|0
    0|0
  • Ne kadar süredir anal yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Her tür zararlı

0|0
    0|0
  • Ne alakası vr yaa

0|0
    0|0
  • Olur got kasların gevser

0|0
    0|0
  • Haftada bir iki kere anal ilişkide hiç bir şey olmaz... Detay istersen özelden sor.

0|0
    0|0
  • Hak deligi varken bok deligide/neymiş

0|0
    0|0
  • 2 günde bir yaparsan birşey olmaz. Her gün yapma.

0|0
    0|0
  • Biz kız arkadasımla hergün yapıyorduk her canımız istediğinde mutlaka önden olsada arkadanda yapıyorduk sorun yasamadı hiç 3 ay hergün yotık resmen bişe olmadı şimdi ayrıyım olmamıstır bişe hala

0|0
    0|0
  • Anal mi yapmak istiyorsun? Kas gevsetici kullan

0|0
    0|0
  • genişler sonra düzelir sürekli öyle kalmaz sorun olmaz günde 100 kişiyle sevişmeyeceksin 1 kişi bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • dogru tabıkı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...