Kizlar !! aranizda defalarca orgazm olan var mi?

Masturbasyon yaparken Pelvik kaslarini sıkarak defalarca orgazm olan var mi..

Güncellemeler:
Niye kimse bakmiyorr😕😕

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet keger ile ard arda mümkün hemde sağlıklı bir yol. Ama üst üste orgazm için çok daha etkili mast yöntemleri mevcut. Normal mastın ennaz 5 katı zEvk garantili

0|0
    0|0
    • Nasil

• Çok etkili bir yöntem ve Her bayanın mutlaka öğrenmesi laızm. Bu yöntem ile ıslanma alışkanlığı ndan kurtulup kolay orgazm olma alışkanlığı kazanırsınız. Yani haftada 3 kez mast ile o haftayı gayet rahat geçirirsin. Cinsel isteği kontrol altına alırsın.
      Burda kural kontrolun sende olmaması.. Eğer elle yaparsan yani kontrol sende olursa tam orgazm anı yaklaşınca beyin den gelen komutla elin vajinandan kesilir ve orgazm anına çok yaklaşmışken orgazm olmadan kalırsın. Ama sen orgazm olduğunu zannedersin. Kendini tam tam tatmin edemediğin iÇin istek azalacağına da ha da artar. Yaptıkca yapasın gelir ve Kısır bir döngü ye girersin.
      Bunun için sana önereceğim her evdershat bulanan titreşimi bir alet ve çok farklı bir mast yöntemi kullanmalısın.

• Yanii

En İyi Kız Görüşü

• Sırf yapmış olmak için yapmıyorum.
    Aşırı istek olduğunda yapınca arka arkaya ve şiddetli oluyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Millet ne bilsin

0|0
    0|0
  • Hic duymadim ama ust uste 2 kere fuckbodymi tatmin ediyorum 👍

0|0
    0|0
  • Vayyyy be defalarca güzelmiş

0|0
    0|0
  • Harun abii

0|0
    0|0
  • Ben varım canim

0|0
    0|0
  • Sen orgazm mi oluyon dewamli

0|0
    0|0
  • pelvik kaslarıyla tanışmıyorum, moralim bozuldu :(

0|0
    0|0
  • kız olsam cevap verirdim kusura bakma. hiç bir kızla ilişkim olmadığı içinde bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kimse yok demekki :)

0|0
    0|0
  • Defalarca orgazim olan partnerim var bu kas olayi degil kisiye bagli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hahaha defalarcaa, delileeer gibi 😁 Ama 3. den sonra bir koku salıyor vajina onu pek sevmiyorum😔

0|1
    0|0
Yükleniyor...