Sizce seks eğitimi ülkemizde verilebilir mi?

Okullarda veya kurslarda? Bilinçsizce hatalar yapmak yerine bunun eğitimi verilse gençliğe adım atmak üzere olanlar için iyi olmaz mı? Görüşleriniz nelerdir fikir sahipleri?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet uygulamali versinler bilincsizlik kalksin ortadan

0|1
    0|0
    • Uygulamalı derken Nasıl yani?

Kızlar Ne Diyor 2

• Olacagina bak.

0|1
    0|0
    • Tamam NE bağırıyon:)

• Bunu yadırgamadım zaten isminden belli ayarlı bir bayan olduğun :)

• Pardon atarlı :)

• Eee bunlarda hata olmyacakmi, bence saçma ve gereksiz herkes vakti zamanında öğreniyo zaten

0|0
    0|0
    • Eğitimini alan hata yapmayacak diye bir kaide mi var kaç sene matematik görüyoruz işlemlerde hiç hata yapmıyor muyuz?

Erkekler Ne Diyor 8

• ne haddine o eğitimi verenin, bizim kızlarımız ve özellikle erkeklerimiz master degree seks uzmanıdır zaten (!)

0|1
    0|0
  • kesinlikle verilmeli.. ozellikle cinsel yolla bulasan hastaliklar hakkinda ve korunma yontemleri ile alakali verilmeli egitim. hergun hamileyim ne bok yiyecem diyen kizlarla dolu burasi

0|1
    0|0
  • verilmedigi halde bir durumda boş delik bulan giriyor bide bilinclenirlerse vay halimize kıcımıza tencere kapagı baglarız artık

0|1
    0|0
  • Seks eğitimimi 😅😅😅😅😅

0|1
    0|0
  • Evlilikten bir hafta önce cinsel sağlık adı altında mini bir kurs verilmesi en doğru olandır. Çünkü ne hikayeler duyduk inanamazsınız.

0|0
    0|0
  • Bjoloji dersi zaten veriliyor, seks dersi neyin nesi olacak? 18 yasina girmemis kücücük cocuklara nasil seks yapilacagimi ögretilsin?

0|0
    0|0
  • Herşey bitti bir bu kaldı

0|0
    0|0
  • Eğitim verilen yeri yıkarlar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...