Vajinada perine yirtilmasi?

Gizli Üye
Eşimle iliskiye girerken yirtilma meydana geldi yeni evliyim ilk iliski de de cok sıkıntı yasadim 1 - 2 ser cm lik yirtiklar var nasil gecer ne yapmalıyım cok canim yaniyor iliski sirasinda esimide etkiliyor ister istemez icime girdigi ilk an içimden hemen cikmasinj istiyorum dayanilmaz bir agri hissediyorum ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
doktora gittim mantarda vardi yirtikda doktor soyledi bunlari. mantardan dolayi hafif sivilce ya da sigil gibi minik yaralar olur mu? Kasinti hissetmiyorum ama koku oluyor antibiyotik kullanıyorum
Güncellemeler
+1 yıl
dogum kontrol hapi kullanıyorum o mantar yapıyormuş sanırım temislige cok dikkat ederiz
Vajinada perine yirtilmasi?