Vajinada perine yirtilmasi?

Eşimle iliskiye girerken yirtilma meydana geldi yeni evliyim ilk iliski de de cok sıkıntı yasadim 1 - 2 ser cm lik yirtiklar var nasil gecer ne yapmalıyım cok canim yaniyor iliski sirasinda esimide etkiliyor ister istemez icime girdigi ilk an içimden hemen cikmasinj istiyorum dayanilmaz bir agri hissediyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
doktora gittim mantarda vardi yirtikda doktor soyledi bunlari. mantardan dolayi hafif sivilce ya da sigil gibi minik yaralar olur mu? Kasinti hissetmiyorum ama koku oluyor antibiyotik kullanıyorum
dogum kontrol hapi kullanıyorum o mantar yapıyormuş sanırım temislige cok dikkat ederiz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta ara verin.

0|0
    0|0
    • 40 gun yanimda degildi zaten onceki yirtik yer tekrar kanadi ilaci kremi var mi acaba

• gittim ara verin falan demisti ara verdik sonra o yirtik yer intihap kapmis gibi olmus batikon ve antibiyotuk verdi. imtihabi gittj ama yirtik duruyo

• Bizde de doğumda yırtık olmuştu doktor dikti ama farklı yerler olabilir kadın doğuma gitmelisin

Erkekler Ne Diyor 12

• abim kondom yerine zincir mi taktı acaba?

0|0
    0|0
  • Okadar yırtık varsa doktora gidin

0|0
    0|0
  • Yırtacak kadar hoyrat olmamalı. Ön sevişmeyi uzun tut kayganlık olmazsa olmaz. 6 saat içinde yırtıklar dikilebiliyor. Ya da tıbbi destek al...

0|0
    0|0
    • benim kizlik zarim hem kalindi cok zor yirtildi onsesevişme uzunda olsa acidan dolayı geri kuru oluyo

• Kaydırıcı kullan bence bunlardan anestezik kremleri de var ; rahat olunca gerilmeler de bitecek, keyfin çok olsun...

• Ya sen temiz değilsin ya da o

0|0
    0|0
    • dogum kontril hapi kullanıyorum o yapmis olabilir dedi doktor

• İçine mi yaptı o yüzden mi

• Tam olarak neresinde yıtlılma oldu?

0|0
    0|0
  • yırtık olduğunu nerden biliyosun doktora gittin mi

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu anlamadım

0|0
    0|0
  • balayi sendromu sikinti yok 3 aya alisirsin doktoro git krem felan vermisti galiba benim hanima

0|0
    0|0
  • Ne yaptınız siz böyle de yırtkldı?

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle sanırım çok ıslanmadan ilişkiye girdiniz
    küçük de olsa tamir edilmesi gerekebilir
    ya da batticon ve thiocilline pom ile pansuman gerekebilir

0|0
    0|0
  • vajinanda bir anormallik var nasil yirtiklar olusur, kocanin o yirtiklari olusturmasi icin baya kalin anormal bir penise sahip olmasi gerek..+
    Bir doktora gidin, yirtik belki baska bir bulasici hastalik, mantar falan olabilir..

0|0
    0|0
    • mantarda vardi yirtilma olduğunu doktorda soyledi mantar olunca yara felan oluyo mu ya da aci

• kasinti ve yanna yok

• Gerekmiyor, bazen hicbir belirtide vermez doktor kontrolünde tespit edilir..
      Birde yirtiklar derken tam neden bahediyorsun, senin icin yirtik ne? gercekten yirtiklarmi, görmeden bilmek imkansiz... Doktora tekrar gidin, yirtik dedigi niz bölgelerde kültür testi yapsin..

• iyi misin doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nekadar ara verirseniz okadar dar olur bence tekrardan. Bir doktora görünmeni tavsiye ederim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...