Geciktirici sprey?

Nisanlim cabuk bosaliyo. Stag 9000 diye geciktirici sprey varmis kesin etkiliymis.
kullanan var mı

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Netten kafana göre birşey alma. Kaç dakika sürüyor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• geciktirici kullandım gayet işe yarıyor tabi kullanmasını bilirsen, gerekenden fazla sıkarsanız haliyle hissetmezsiniz. http://www. armonishop. com/geciktirici/Stop-geciktirici-sprey
    bu ürün gayet etkili, ben 50 dk aralıksız vurduğumu biliyorum, gayet de zevk alınıyor ve boşalmada xxx filmlerdeki gibi inanılmaz oluyor, denemenizi öneririm.

0|0
    0|0
  • Bana da erken bosaltani lazim evren carpsin ahshs :D

0|0
    0|0
  • ben kullandım onu çok iyi ama hissiyatı öldürüyo vajinaya sokuyosun ama his yok nereye soktuğun bellideğil

0|0
    0|0
  • geciktriciye gerek duymuyorum
    malın başına sürülen geciktirici jel var xrandy isminde, onu kulananlar memnun

0|0
    0|0
  • Gereksi bisey penisi uyusturuyor gram zevk almiyorsun 1 sene once kadar esentiyon dagitmislardi bir kozmetik magazasinda ordan alip denemistim.

0|0
    0|0
  • o zevk alamaz çünkü hissi azaltıyor ama ilişkiyi uzun tutmak için güzel sonunda o da zevk alır yani güzel bişe

0|0
    0|0
    • sonunda oda zevk alir derken

• o sprey hissi azaltıyor yani ilk başlar pek his alamayabilir sonunda etkisi geçince o da zevk alıp uzun süre ilişki yaşarsınız yani onu anlatmak istedim

• Gerek yok ilaça ya

0|0
    0|0
  • hepsi palavra bir teknik var ben sabahakadar 10 bayanla yatsam boşalmam

0|0
    0|0
  • Pek etkili değil

0|0
    0|0
  • bebnim knkaldı sor ona @xprototypex

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey etkili olmuyor. İdare edeceksin artık

0|0
    0|0
  • Orgazm edemiyormu seni?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Stag 2000 ile ilgili ve diğer geciktirici spreyler ile ilgili sana yardımcı olabilirim. Mesaj atar mısın

0|0
    0|0
  • porcodile spreyi öneririm bu ondan daha etkili

0|0
    0|0
  • Bu işi nerde yapiyorsuniz

0|0
    0|0
  • hayır ama duydum doğruymuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...