Sevgilimin beni istemediğini, aldatıldığımı düşünüyorum. Bu fikri nasıl atabilirim?

Evet bu kategoride ki ilk sorumu sorayım dedim.erkek arkadaşımla 1 senedir ilişkiye giriyoruz.Aramızda 8 yaş fark var.Dün boynumdan öptü,biraz sürtündü.Yeni bir iç çamaşırı takımı almıştım onu giymemi istedi.Bende bir hevesle giydim .Üzerimde gördükden sonrada git giyin dedi.Ama ben buna fena halde bozuldum .Herneyse üzerine şöyle bir muhabbet geçti.

'Yanlış anlama ama biz erkekler bazen kadınları sex objesi olarak görebiliriz.Ama seninle zaman geçirdikçe cinsellik ikinci plana geçti'

dedi.Ama ben inansam mı inanmasam mı,üzülsem mi sevinsem mi bilemedim .Gece ise gideceği için yorulduğunu bu yüzden yapmadığını da söyledi...Artı ben sürekli aldatıldığımı düşünüyorum.İki ay görüşmedikden sonra bir araya gelmişiz,istenmiyormuş gibi hissediyorum .

Bu fikirden nasıl kurtulabilirim .?

Güncellemeler:
Ben pimpiriklenmişim arkadaşlar.Bugün herşey çok güzeldi sorun kalmadı.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kötü bir durum sanırım senden sıkılmış ...

0|0
    0|0
    • Demeyin öylee :)

• bitti dediğinde de bitmiyor ayrıca hazmetme ve soguma süğrecı var 3 ile 6 ay arası değişebiliyor acı ama gercek

• Bitmesi gerektiğini düşünüyorsunuz o zaman .Ama benımle evlenmeyi düşündüğünü söylerken .Direk ayrılalım demek ne kadar aklıllıca olur?

Erkekler Ne Diyor 7

• Afedersin ama çok büyük terbiyesizlik yaptığı. Kadınların bu konularda gururunun incinmesi çok acı bir durum. Bence açıkça konuş, bir erkek seks söz konusuysa kolay kolay hayır demez ne kadar yorgun olsa da. Konuyu aldatmaya getirmeyin bence, mutlaka bir şeyden dolayı soğumuştur, belki de daha çok kırılmamanız için söyleyemiyordur. Sorunu çözemezseniz mutlu olamazsınız.

1|0
    0|1
    • İyi hoş diyorsunuz da.Önce giy gel üzerinde göriyim deyip,Sonra dokunmamakda neyin nesi.İstemeyen insan öpmez,dokunmaz.Tuhaf biraz bu durum.

• Peki sen ne yapmasını bekliyordun? daha ileri gitmesini mi? seninle sevişmesini mi?

eğer ne beklediğini tam açıklarsan belki bir yorum yazabilirim.

0|0
    0|0
    • Evet sevişmesini bekliyordum .Ama sorun kalmadı .Dünkü yorgunlugundanmıs .Bu sabah bambaskaydı

• gördün mü bak boşuna endişelenmişsin

• Doğru diyor olabilir büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Gercekten seks ikinci plandaysa bi' daha iliskiye girmeyecegini belirt, gorelim..

Kanmayin bu numaralara yahu..

0|1
    0|0
    • Büyütüyor olabilirmiyim diye bu soruyu sordum .İster istemez bir kafa karısıklığı yarattı .

• :S:şüphe anam anam :(:) kendine gel delil varsa icraata dök canım:) ilişki sadece onun ilişkisi değil):

0|0
    0|0
    • Delil de yok .Nabayım ben .

• düşünme canım:)ozaman şüpheyede yaklaşma ilişki yaşayamassın:( herşey cinsellik değil desin bakalım :) senn içinde değildir zaten ... ama mutlu değilsen nerde olursan orda bulun arkadaşım... hayat senin başakasının değil..

• direk sor sevgiline

0|0
    0|0
    • Sordum .Oda bunları söyledi.İşler yüzünden bu ara yoğum oldugunu ve pek aklına gelmediğini.Normalde erkeklerin haftada en az 3 kez olması gerektiğini ama 1 kere bile zor yaptıgını dile getirdi.

• iş kolikse olablr normal

• 2 ay dayanması mümkün değil var bu işte birşey...

0|0
    1|0
    • Soruda detaylara fazla yer vermedim.Geldiğim gece ve sabah birer kez uzun sürelerde birlikte olduk . Diğer gün istemedi.

• Belkii

• Aksine rahatlattiğini ve vücuda dirilik verdiğini düşünüyorum...

Kızlar Ne Diyor 2

• birdaha sevismeyelim de bakalim :D

0|0
    0|0
  • :D sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...