Sadece bakireliğin yetmediğini düşünüyorum?

evlenmeyi düşündüğün bir ilişkimde sadece bakire olan ve 4 yılımı verdiğim kız arkadaşım evlenince beni ne kadar mutlu edebilir bilmiyorum. ilk gecede benim onunla yaşadığım mutluluk bu gune kadarkı mutlulugumun engel olmasına değermi bilmiyorum. tecrubeli hatunlar çok daha fazla ilgimi çekmeye başladı. sizcede bakire birinin daha fazlasını yapabilicek hatunlar yok mu

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bakirelik bence de önemli bir konu değil. sadece geleneklerimizde adetlerimizde böyle bir algı var ve tabiki din de bunda önemli. ama bir bakın çevrenize ve kendinize herkes dinine göre mi yaşıo. tabiki her erkeğin altına girmek sonra da saf ayaklarına yatmak hoş bir davranış değil ama bakirelik incecik parmak sokulsa yırtılcak bir zarla değil de beynin zekanın ve kalbin temizliğiyle ölçülmeli

0|1
    0|0
    • ahlak kadar sabit bir kavramın bu kadar göreceli olması sizcede komik değilmi sayın düşünür. binlerce kabile ve dinde ne kadar çok ortak kötülük varken bunların bu kadar dayatılması saçma... ..

• ya tabiki dünyada neler neler oluoken insanlar ne kadar zalimken milletin bakireliğe takması çok saçma. evleneceğin kişi bir sürü cana kıysa mı iyi bakire olmasa mı

• bakire biriyle olmaktan mutsuzum pişmanlık sadece kadınların haklarını savunmak istememi sağladı.

• Bunu alın burdan ne diyo bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsel hayat ilk donemler sıkıntılı olabilir ama daha sonra rayına oturacağini dusunuyorum lan bu arada canim soğanli ruffles cips çekti mk :S

0|1
    0|0
    • fırından olsa daha iyi gibi geldi banada bide bira efsss.

• bir b*k sorulmuyo takma kafana koy am1na gitsin :D

• işte onun hırsını başkasından almakta etik değil bro :D

Yükleniyor...