Kiz arkadaşımın ailesi sunnet die tutturdu ne yapıcam?

Ailem türkiyede yaşıyor ama kökenimiz rum ve ben sunnet olmadim ve kiz arkadasimin ailesi sunnet die tutturdu ne yapmaliyjm

Güncellemeler:
Haklısınız ama korkuyorum

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Sünnet ol tabikide günah zaten rumların sünnet olması yasak mi ol gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olacaksın seviyorsan

0|2
    0|0
  • Çekilen çile kutsaldır. Eee hatun müslüman ise katlanicaksin abi. :) yoksa kız mız yok sana..! Bilmiş ol. ;)

0|1
    0|0
  • yaaaa kes kurtul kökü sende

0|1
    0|0
  • Olma zaten istemediğin bir şeyi yapma

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
    • Neden ama

• Kızlık sorun yok babasi

• Gel burda koyde kestirriz gözümüzün önünde ol dio

• Sünnet olmalısın

0|0
    0|0
  • Gevur köpk,

0|0
    0|0
  • SünneT ol bencede. Cünki olmazsan yarın Birgün esin hastalık kapar. Korkmana da gerek yok hastanede yaptirirsin. Birşey hissetmiyorsan 1 hafta şansın olur sadece onada katlanırsın nolacak.

0|0
    0|0
  • Sünnet islamda şart değildir onlar dini bilmiyor

0|0
    0|0
  • O degilde nasil kesecekler kocaman sey artik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• pipi senin pipin kardeşim kime ne. Evlenmek istediğin hatun kişi diyorsaki kestir, o zaman durum farklı olabilir, o azda olsa bunu söyleme hakkına sahiptir. Ama ailesinin böyle bir hakkı yok. Napıcaklar yani sanki onlar kullanacak pipini.

0|0
    0|0
  • Sen rum asıllıysan elbette sünnet olmayacaksın, herkes dinine karşı sorumludur. Sünneti müslümanlar olur. Şimdi sünnet olursan, yarın dininden çık müslüman ol derler, öbür gün oruç tut, namaz kıl derler. Oysa seni büyüten bir anne-baba var o zaman da onların dinlerinden çıkan bir çocuk olacaksın, onlar üzülecekler. Sünnet ol diye tutturan bir ailenin kızıyla evlenme derim, bu kadar mı yobaz olmuş bu millet. Beni dinimden çıkartmayın de onlara, o müslüman olarak yaşıyacak sen dininden çıkacaksın. İlerde başka baskılar da gelir ve sen o kızla evli kalamzsın. Amma saygısız bir aileymişler yahu, Rum asıllı bir erkeğe sünnet ol demek ne demek yahu.

0|0
    0|0
  • Buna değerse ol..

0|1
    0|0
  • Olacaksin

0|0
    0|0
  • sünnetsiz olmaz hem senin için hemde kız için hiç bir bayan zevk almaz sunnetsız erkekten ayırca korkmana gerek yok eskısı gibi değil uyuşturuyorlar seni bilmiyrsun bile tıp ilerledi kardeşim

0|0
    0|0
    • Babası koyde kestirriz gözümüzün onenunde ol dio ama

• fark etmez desin uyuşturuyorlar onun usturası var hemen kabasını alıyor acımaz merak etme korkma

• iki ucu ters değnek

0|0
    0|0
  • Sünnet olmalısın:)

0|0
    0|0
    • Hocam sünnet kanser riskini azaltıyor değil mj :D öyle bişey vardi snaki

• @benaslındayoğumm Yok dostum aman ispatlama tamam doğrudur :D

• Pardon yanlış kişiye yazdım :D

• Korkulcak bişey yok uyuşturuyorlar hissetmiyorsun

0|0
    0|0
  • Oldum deseydim müslüman degilsen zaten kestirmenin bir manası yok

0|0
    0|0
  • git ol kardeşim, korkma bişey olmuyor hissetmiyorsun bile :d :D

0|0
    0|0
  • kestirmiş gibi yap :D

0|0
    0|0
  • Kaçar yok.

0|0
    0|0
  • Korkma kardesim, bak ben almanyada saglikciyim, artik bircok hiristiyan erkek sünneti sirf saglik icin oluyor.. Sünnetin yararlari anlatilmayacak kadar cok, Aidsve bircok hastaligin bulasma rizikosu sünnetsizlere göre cok az, penis kanseri olma ihtimalin sifira iniyor..
    Söylentilerin aksine, Sünnetlilerde ereksiyon daha uzun daha sert oluyor ve zevk alma durumu gec sünnet olmus erkeklerde arastirmaya göre daha fazla..
    Kücücük cocuklari agrisiz sizisiz oluyor, sen git hastahanede narkozla ol, birkac gün yara iyilesinceye kadar dikkat edersin, ondan sonra hayatin boyunca rahat edersin.

0|0
    0|0
  • İslamın farzlarını yerine getirmeni isteyebilirlerdi. Şükret yine sünnet demişler. Ayrıca onları mı zikicen. Kız arkadaşın razıysa ailesi ne karışır. Ortalıkda sünnetlisi çok. Kendileri için kolayca bulabilirler kallavi bir sünnetli.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yakma kendini sünnet olmayanların çükü mü düşüyo.

0|1
    0|0
Yükleniyor...