Jinekolog anlayamamış olabilir mi? Kafama çok takılıyor?

İki üç gün önce jinekoloğa gittim adetim çok geciktiğinden. Cinsel yaşamım da var ama belirtmeliyim ki tek kişiyle. Kan ve idrar verdim ultrasona girdim herşey normal çıktı sadece basit bir kistin var dedi. Hormonlar da normal çıktı. Ama erkek arkadaşım bugün üroloğa gittiğini ve belsoğukluğu olabilceğini söyledi (belirtilerini yaşıyordu, işin ilginci kadında belirtilerine baktım ve bende de biraz var) Cinsel yolla bulaşıyor yani benim ona veya onun bana bulaştırması çok olası. Ve o da sadece benle beraber oluyor. Yani hastalığın kaynağı o veya ben. Daha yeni tahlil yaptırdım bende olsa çıkmaz mıydı diyorum ama kültür testiyle anlasılıyormus sanırım. Doktor ondan döl ve idrar örneği istemiş. Sonuç henüz çıkmadı ama çok kafama takıldı tedavi edilmediğinde sonucu kısırlık olan bir hastalık. Sizce bende olsa doktor anlamaz mıydı ya da çok daha detaylı mı araştırılması gerekir? tekrar jinekologa mı gitmeliyim ya da üroloğa mı? Yaşayan arkadaşlar varsa bir fikir sunarsanız çok memnun olurum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kez yaşadım hatta insanlık yapıp kız arkadaşlarımıda söylemiştim ama onlarda temiz çıktı. bel soğukluğu kadına hemen geçmeyebilir geçebilirde orası ayrı mevzu. kız arkadaşlarıma geçmemişti ama. erkek içinse idrar yolu iltihaplanması ya da vs. illa cinsel yolla ona bulaşmayabilir yani kafan rahat olsun. bu süreç içinde cinsel ilişkiye girme zaten o istesede giremicek canı 4 gün falan yanar sonra geçer 2 hafta cinsellikten men et.

0|0
    0|0
    • peki nerden kaptı bu çocuk onu anlamıyorum. hadi aldattı diyelim eskortla da aldatmadı ama buna eminim durup dururken neden oluyor?

• doktora gidiyor ve antibiotik tedavisi alıyor mecbur almak zorunda başka türlü geçmiyor illet işerken bile gözünden yaşlar gelir yoksa ve hastalık sadece cinsel yolla bulaşmıyor iltihaplanma sonucuda bulaşıyor @soran

• erkek için ürolojiye gidebilir. hem daha rahat hem sıkıntı çekmez. @soran

En İyi Kız Görüşü

• detaylı arastırılması gerekır tahmınımce canım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Belsoğukluğu için enfeksiyon hastalıklaınıa gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • üroloji daha çok erkek hastalarla ilgilenmez mi

0|0
    0|0
  • ONUN baskasiyla olmadigina eminmisin

0|0
    0|0
  • sorun sevgilindeyse bilki aldatıldın bel soğukluğu sadece cinsel yolla bulaşan bir hastalık.

0|1
    0|0
    • benden de bulaşmış olabilir. sorun bu

• sağol ben de düşünebiliyorum bunları

• sen sevgilini aldattın mı?

• bence anlayamamış

0|0
    0|0
  • Sendeki çikolata kisti büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • hayır normal su dolu kist

• istek yolladım mesaj atamıyorum sana

• Tekrar dene takip isteği

• ikinizden biri saglam papuc degil, aldatmis.. amu cumu YOK:::
    Belsoguklugu önemli degil hadi tedavi ile gecer, Aids, Hepatit gibi hastaliklarida bir kontrol ettirin..

0|0
    0|0
  • Regl iken ilişkiye girdin mi peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...