Neden bayanlar gibi zevk alamıyoruz ya da alamıyorum?

Arkadaşlar sevgilim var ve arada bir kendisi ile buluşup sevişiriz, bir şey farkettimki ben onu tatmin ederken o kendinden geçiyor bir keresinde 3 dk cevap veremedi bana gözlerini kapattı ve uzandı sadece doruğa ulaştığında o bana yaptığında ise oral olsun mesela bir zevk bir doruğa ulaşma filan yaşayamıyorum yani bu oral dışındada sevişirken aşırı bir zevk alamıyorum hissettiğim tek zevk boşalma anımdaki 10 snyelik bir duygu ve bazen mutlu ediyor bazen mutsuz ediyor beni çünkü izlediğim adult filmler olsun bayanlar hep uç düzeyde bir deneyim yaşıyorlar boşalma anının dışında ondan öncesindede sürekli bir zevk halindeler kıvranıyorlar kendinden geçiyorlar filan ama ben sadece o 10 snyede yaşıyorum bunu bazen hiç tatmin edici bile olmuyor bu orgazmım bayanlar daha fazla zevk alıyor gibime geldi kanımca filmlerdede hep öyle gördüm bide bende sorunmu var yani diğer erkeklerde cevaplarsa sizede bu kadınların yaşadığı duygular oluyormu yoksa biz erkekler bumudur yani en son abi bu oluyor işte bize daha fazlasını beklememi diyorsunuz yoksa ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkeğin zirvesi boşalmadan bikaç saniye öncesidir.Boşalırkende 10-20 saniye kadar zevk devam eder.Kadınlarda orgazm olayı farklıdır elbette

0|1
    0|0
    • Şahsen bu zevk alma konusunda bayanların bizden bir 2x yukarıda olduklarına inanıyorum ve her saniyesi değerli onlar için, sizinde dediğiniz gibi benim kanımca erkekde sadece orgazım sırası zamanları o kadar gibime geldi.

• ben şahsen ıcıne gırdıgımde o sıcaklıgı hıssettımde ayrı bı zevk alıyorm.tabı kısıden kısıye degısıyor zevkler renkler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...