Ölüyorum yardım edin yalvaririm?

Gunlerdir vajinam kasiniyor doktora gittim her turlu trdavi uyguladim gecmiyo ustelik aciyo da artik dayanamiyorum vajinamin her tarafi ölüyorum resmen midem bulaniyor artik hicbirseyle ugrasamiyorum yolda yuruyemiyorum bana bir careree

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanı iyice yıka ve evde iken etek giyerek içine külot giyme.. Yalnız yıkadıktan sonra iyice kurula nemli kalmasın.. Gece yatarken ve dışarı çıkarken pamuklu külot ve etek giy. külotun ağ kısmına tülbent gibi iyi emici bez koy ve sık sık değiştir. Bir kaç gün içinde geçmez ise bir dermatologa git..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen mantar olmuşsundur. Kuruluğa çok önem vermelisin. Tuvletten ve banyodan sonra iyice kurulamalısın. Ayrıca kullandığın çamaşırlar tamamen pamuklu olmalı diğer türlü hava almadığı için daha kötü olur. Ayrıca doktorun yazdığı ilaçları tam önerdiği şekilde ve bitene kadar düzenli kullanmalısın. çok dar ve hava aldırmayan naylon karışımlı kıyafetleren uzak durmalısın. banyoda temizlenirken orayı çok sabun şampuan vb. temizleyiciye maruz bırakmamalısın. Yalnızca lık su yeterli. Asla ve asla içine su tutmamalısın. Umarım kısa sürede geçer geçmiş olsun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• başka doktora git iyi bir doktora bazıları diplomayı kasaptan almış gibi.. sen başka doktora git

2|0
    0|0
  • Pisliktendir. Duş al arada

0|0
    0|0
  • Mantar teşhisi mi koyuldu? Eğer öyleyse, bazen mantar tedavisi hemen yanıt vermiyor. Yani belki iyi geliyordur ama, kaşıntı hemen geçmiyor. Kesinlikle ilaçlarını kullanmaya devam et.

0|0
    0|0
    • Mantar yok jiletten tahris olmus ama artik jilet surmiyorum gecmiyoooor anlik geciren birsey lazim

• Aman be derdin o olsun =) Geçer o... Biraz sık bakalım dişini, geçmiş olsun.

• tahrişmi oldu

0|0
    0|0
  • Vaselin sür Rahatlarsın kaşıntıyı alır

0|0
    0|0
  • Ben kesin geciririm

0|0
    0|0
  • CAMASIRINI ne ile yikiyoraun

0|0
    0|0
  • hangi ilaçları kullandın?

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar kısmet var canım

0|0
    0|0
  • İdrarını yaparken bir sorun oluyor mu

0|0
    0|0
  • Sana bir erkek lazım oda bu gece lazım.

0|0
    0|0
  • İlişkiye gir geçirir

0|0
    0|0
  • Geçen Deodorant sokan kızsın galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Akıntı idrar yaparken sancı kızarıklık varsa enfeksiyon ya da mantar..

0|0
    0|0
  • Doktora gittim geçmedi o nasıl bişey

0|0
    0|0
  • kilo var mı?

0|0
    0|0
  • mantar kremı surdunmu.

0|0
    0|0
  • Bayan doktora git çekiniyorsan