Adet gecikmesi?

Merabalar sevdigim adamla 13 Şubat gecesi beraber oldum ve içime boşaldı evet tarif edilemez bir zevkti ama şöyle bir sorun var 14 Şubat akşami eczaneden aldigim microgynon denen dogum kontrol hapini kullanmaya basladim adetim 15 gun gecikti bel agrim var kasiklarim cok fena agriyor basim donuyor bazen bayiliyorum cok sık lavaboya gidiyorum sanki karnimin icinde bisey var gibi. Ben hamilemiyim?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• %100 Hamilesin ne yazık ki yanlış hap kullanmışsın.. Ertesi gün hapı kullanmalıydın..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğum kontrol hapı seni korumaz hemen. Test yap hemen bence.

0|0
    0|0
  • Allah analı babali buyutsun

1|1
    0|0
  • EVET hamilesin

1|0
    0|0
  • doğum kontrol önceden kullanılır ilişki sonrası kullanılmaz ertesi gün hapı etkili olurdu psikolojik gecikme de olabilir hamilelikte bunu testle öğren burada sorma

0|0
    0|0
  • Prezervatif takaydınız ya çok mu zor bir şey.. Anlık zevk için bela aldın başına işte

0|0
    0|0
  • Hamilelik testi yap

0|0
    0|0
  • baksen akkıl almaz bir durum yaw senin tek sorunun bumu namus elden gitmiş ane baba ne hesap vercen onları demiyor:akkıl sağlığın yerindemi senin:=)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun anne oluyorsun :D

1|0
    0|0
  • acil uzman bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • adet gecikmesi hiç adetten deildir

0|0
    0|0
  • İnsallah değilsindir. Adet gecikmesinin baska nedenleride olabilir ama 15 gun biraz fazla gibime geldi. Eczaneden alabilecegin kart gebelik testlerinden almani tavsiye ederim. 5 liranin altinda birsey. Eger pozitif çikarsa da hastaneye gidersiniz erkek arkadaşınla.

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak hamile hissediyorsun hastaneye git kan veya idrar tahlili kesin sonuç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Test yap 15 gün geçmiş belli olur. Bir de böyle durumlarda doğum kontrol hapı değil ertesi gün hapı kullanman gerekir.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı ilişkiden önce düzenli olarak kullanılır, sen ilişkiden sonra ertesi gün hapını kullanacaktın sayın beyinsiz

1|0
    0|0
  • hamilesin :P

0|2
    0|0
  • Sevdigin adami baba yapacaksin... :) Ne mutlu ona! :D

1|0
    0|0
  • Hamilesin. Git aldır sonra da zarını diktirip ben bakireyim de.

1|2
    0|0
  • Keske ertesi günü hapi alsaydin iliskiye girdikten sonra kontrol hapi alsan nolacak sanki

0|1
    0|0
  • Acilen bir test yap

0|0
    0|0
  • bence hamilesin ertesi gün hapını alman lazımdı ella sevgilinle konuş hemen

0|0
    0|0
  • Ertesi gun hapi alcaktin dogum kontrol iliskiden sonra bir ise yaramaz

0|0
    0|0
  • Hemen test yap