Bir kızın bakire olup olmadığını anlayabilir miyiz?

Bir kızın bakire olup olmadığını anlayabilir miyiz? Bazı kızların kalçaları çok geniş, niye acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Daha önce başka bir arkadaşın sorusuna yazmıştım, buraya da alayım insanlar aydınlansın. Ama tekrar tekrar soruyorsunuz, üzülüyorum sonra...Yöntem şu:Hatunu alıyorsun, belden aşağısı çıplak bir şekilde su dolu bir leğene oturtuyorsun. Sonra diyaframının elverdiğince derin bir nefes çekip, kızın ağzına üflüyorsun. Ve bakıyorsun, suda kabarcıklar çıkarsa kız bakire değildir, çıkmazsa ne hoş...Kalça olayının karbonhidratlarla daha çok ilgisi var da, bekâret ile kalça genişliği arasında ne ilgi var, siz vajinayı ve cinsel birleşmeyi kafanızda nasıl bir şey olarak hayal ediyorsunuz, ben de bunu merak ediyorum. Gerçekten.

• :))

• Her şeyle de dalga geçmeyeyim, bazen bilimin ışığında faydalı bilgiler de vereyim diyorum ama adım çıkmış herhalde, ciddiye alınmıyorum, kimse beni sevmiyor, ühü ühü...

Evet. O "başka arkadaş"ın başkası olmadığını sonradan fark ettim =)

• Soru yine aynı üyenin sorusuydu :)))
      link

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla benim de kalcalarim genis ama gayette bakireyim. Aslinda bacak arasi normaldrn cok acik olanlarda bu durum biraz goze carpar.

• Ne alaka kalçayla bakirelik ben anlamadm .

• kalçaları geniş olanlar için bakıre değil diyorlar...etrafına bir bak evli bayanlara ona göre yorum yaparmısınız...

• Bakırelikle soruyu acıp genis kalcaya baglamıssın bravo :)

• yok bazı kişiler öyle söylüyorda

• gorunusden anlasılcak bısey degılkı bu cokmu dusundun bu soruyu...

• uzaktan mı :)

• koklarsın be kardeş hahahahahah hiç böyle bişi duymamıştım çok güldüm saol ya

• Ben sana kısa çöp çekme yönteminden bahsetmiş miydim...

• türkiyede yaşıyoruz bu anlaşılır birşey olsaydı 10 kızdan 5 ı tahtalı köyü boylardı

• ıstatıstıklerı bılmıyorum valla attım

• rosa istatistikler o derece kötü mü? üzüldüm şimdi...

• sokakta gördüğümüz erkeklerin adam olup olmadığını anlayamadığımız gibi senin de bunu anlayabilmen zor

• Aneksenamun , aynen katılıyorum sana :)

• umudunu yitirmesini istemedim de denebilir :))

• zor demek bile pozitif bir yaklaşım olur imkansız demek daha doğru :)

• Bazı erkeklerinde beyni küçük niye acaba?

• Çook çok haklısın arkadaşım. Yeni nesil 13 yaşındaki kızların bile kalçaları geniş oluyor onlarda mı bakire değil, yuh! Bu kadar cahilce bir soruyuda dediğiniz gibi bedenin alt tarafına kan fazla gidince gelişemeyen bir zihniyet sorabiliyormuş sanırım.

• Bedenin alt tarafına çok fazla kan gidince beyin ister istemez gelişemiyor.

• çok komikk xd

Erkekler Ne Diyor 9

• içeri girmekte zorlanırsan bakiredir hacı.

• Bir kızın bakire olup olmadığı anlamak için heyacanlı, titrek, korkak, ürpek ve de ilişkiye girerken ilkkez seksi yaşayacağı için zevksiz, sıkı bir vücuda sahip olduğu,kutusununda dar olduğu,zevk suyunun olmadığı ve heyacandan titreyerek kalbinin duracak gibi olması açık ara fark edilir ve benzeri gibi daha neler neler işte;

• Maşallah bu kadar kesin konuştuğuna göre çok bakirenin ahını almış olmalısın...

• yüzük parmağı işare parmağından kısa ise bakiredir

• hahahaahahahha cok guldum bunaaa:)))

• ne alaka

• anlamak çok basittir.kalça genişliği de olabilir fakat en güvenli yol güreş tutmaktır :))

• hemende bılırsın ya...

• Hem kızların hemde erkeklerin bekareti anlaşılır ama erkek egemen toplum olduğumuz için erkeklerin bakirliğinin anlaşılması hakkındaki bilimsel gerçekler saklanıyor ve sansürleniyor.

• peki erkeklerin nasıl anlaşılır?

• Bir dilek tutup bu maili 10 kişiye gönderirsek dileğimiz tutuyormuş.

• O zaman sansürü kaldıralım ERKEĞİN BAKİR OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

1) İLK GECE İLİŞKİDE AKINTI SIRASINDA ERKEKTE TİTREME OLMUYOSA ERKEK BAKİR DEİLDİR..
      2) AKINTIDAN HEMEN SONRA BIKKINLIK VARSA BİR ERKEKTE ERKEK BAKİR DEİLDİR..
      3) ACELECİ TAVIRLAR SERGİLEYEN VE PEK FAZLA HEYECANI OLMAYAN ERKEK BAKİR DEİLDİR.( İLİŞKİ SIRASINDA)

4) ERKEKTEN AKAN MENİ KADINA YETERLİ GELMİYOSA ERKEK BAKİR DEİLDİR BNUN NEDENİ MENİ KADIN VUCUDUNA İLK AKTIINDA HIZLI VE BOL AKAR.. YILLARCA KADINA ELİ DEĞMEMİŞ VE SÜR

• Öncekileri Göster
  • Saçmalama kalça genişliğiyle ne alakası var. Kiloludur.

• mor ışığa tut anlarsın.

• kavun mu bu yaw koklayıp olup olmadıgını anlayacaksın? :)))))))))))))

• bir kızın bakire olup olmadığını o kişinin kendisinden başka hiç kimse kesin olarak bilemezhatta kadın hastalıkları konusunda uzmanlaşmış jinekolog doktor bir erkeğin eşi onu başka bir adam ile aldatsa ve jinekolog kocasına bu çocuk senin derse bile doktor beyimiz inanmak zorundaneden mi?Branşı kadın hastalıkları da olsa bu konuda uzmanlaşmış ta olsa doktorun bile jinokolojik muayene yöntemlerini kullanmadan herhangi bir kadının kız olup olmadığı konusunda kesin bir şey söyleyemeyeceği gibi aynı doktorumuzun kendi karısı hakkında bile muayene yöntemleri ve bir dizi testler uygulamadan bunu bilebilme ihtimali dinazor yumurtasından tavuk çıkma ihtimali kadar azdır

• ben seni yakın ilgin ve alakandan dolayı TSK Olarak takdir ediyorum :)

• eski kız arkadaşım tıp fakültesinde okuyordu yakında kadın doğum uzmanı olacak

• baya kafa yordun heralde

Yükleniyor...