Erkek arkadaşimla seks yaparken?

Erkek arkadaşimla. seks yaparken tırnağı takıldı ve penisi kanadı bu salakta devam etti sekse ben farkedince bıraktım. Sorun olur mu? Daha önce içime boşalıyordu ama kan olunca işin içinde garipsedim. Benden başkasıyla seks yapmadi yani hastalik olmaz herhalde

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birsey olmaz sadece karslikli, Aids, Hepatit vs... varsa onlar bulasir..

Aids varsa zaten prezervatif kullanmazasa, kananma olmasada bulasir.. Hastalik sende veya karsindakinde olmadigini kan tahlili olmadan nasil nerden nalyacaksiniz?

0|0
    0|0
    • Daha önce seks yaptık ve tahlil yapmıştım

• Aidsin bulastigini kanda test edebilmek icin bulastiktan birkac hafta gecmesi gerekiyor, 6 ay önce yapilan testin ne sende ne iliski yasadigin insanda bir önemi yok.. Eger sen veya iliski yasadigin kisi 2 hafta önce aidsli birisiyle iliski yasadi ve virusu kaptiysa bulasma rizikosa var..
      Kaldiki sadece Elsa testi yaptirmissin, Hepatit, nasil HPV nasil ve bircok baska hastalik? Madem böye bir ilsiki yasiyorsunuz, neden Kondom/Prezervatif kullanmiyorsunuz?

• :( korktum sayende. Kondom cesitleri var mi. bilmem ama Kondom kullandiklarinsa çok geç boşalıyorlar ve benim canım yaniyor

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...