İsteksizliğe çözüm nedir?

İlişkide çok isteksizim.ve nişanlım evlilikllerin çoğu bundan dolayı bitiyor sanki karşımda oyuncak ya da şişme bebek var dedi :(

cinsellik arttırıcı ilaç alalım dedi böle olmuyo don diyorum dönüyosun kalk diyorum kalkiyosun birz istekli olman gerk dedi :(

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• nişanlın haklı. evliliklerde en çok raslanan sorun. ama bu afrodizyak ilaçlarla çözülür demek yanlış olur. önce bir jinekologa görünün. isteksizliğinizin hormonal bir sebebi mi var yoksa psikolojik mi bunun tesbit edilmesi gerek. psikolojik ise bu da belli bir terapi ile çözülüyor. piyasada özellikle internette sayılan azdırıcı istek artırıcı ilaçları almayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle jinekoloğa gidip hormonlarına baktırmalısın.Yaşı itibari ile sorun olmaz pek hormonlarda.Sonra bir cinsel terapiste giidip çözüm bulman kolay olur.

0|0
    0|0
  • Cinsel istek aslında beyinde başlar. Temas, görme ve duyma pekiştirilir. Erkek arkadaşın biraz tecrübe kazanması gerekiyor. Sevişme ortamı nasıl olmalı, bayan en çok nelerden hoşlanır, en duyarlı bölgeler nereleridir. Sırasıyla sevişmede nelere dikkat edilmeli vb. Bunları öğrendikten sonra sen buz gibi olsan bile çok ateşli bir bayan olup çıkacağından eminim.

0|0
    0|0
  • ilaç alasanız ne olacak ki? yine sana ait olan hisler olmayacak onlar, yapmacık olacak sonuçta... bence biraz daha kendi hayal gücünü geliştirmeye yönel. erkek arkadaşınla olmadan önce kendi hayal dünyanda başka bir sen yaratmayı ve onunla beraber olacağın zamanlarda neler yapmayı planladığını düşün... geliştir kendini biraz...

0|0
    0|0
  • doğru demiş eğer o işte isteksizlik varsa tam anlamıy mutlu bir şekilde yaşanamıyorsa

burda sorunu kendinde ara

sonra aldatınca aldattı oluyor

unutmayalımki sevginin aşkın içinde evliliğin içinde cinsellik hep var olucak

bunu birbrinize yaşatamıyorsanız buda yavaş yavaş ilgisizliği ve mutsuzluğu tetikler

0|0
    0|0
  • Al dedi git dedi çocuklarını dedi nerde kalırsan kal dedi bana.

1|2
    0|0
  • Evlenmeden belki olmuyordur.

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş ama şuan yaşadıklarında pişman bir şekilde ilişkiye giriyorsan bununda etkisi olabilir

0|0
    0|0
  • İsteksizlige çözümü kendiniz bulabilirsiniz. Öpüşüp sevişmeye başladığınız zaman karşılıklı olarak birbirinizi okşayıp hasas bölgelere temas ettik sonra cinsel isteginiz artacaktır.

0|0
    0|0
  • muzu kabugu ile kaynat sonrada ye afrodizyak etkisi yapar

afrodizyak etkisi yapacak yiyecekler ye

0|0
    0|0
  • Adam haklı çekilecek gibi değil.

0|0
    0|0
  • Hepmi böyleydin?

0|0
    0|0
  • biraz istek olsun sende de canim, yatir adami biraz ata bin ne bileyim.

sen o isten zevk almiyormusun ?

0|0
    0|0
  • demek ki seni heyecanlandırmıyor..sorun onda...

0|0
    0|0
  • bence sorun senin bilinç altında gizli.. utangaç biri olduğunu düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Eğitim şart

0|0
    0|0
  • doğru demiş ha eli ha sen:( bunlar büyük problem yaratır arkadaşım:S:S:

0|0
    0|0
  • farklılıklar ya da küçük süprizler her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • adam haklı. :(

0|0
    0|0
  • İsteksiz z.kişten sakat çocuk doğarmış, haberin olsun

0|0
    0|2
  • doğru söylemiş...sende katkı yap olaya..

birazda yaratıcı fikirler eklemelisin...

0|0
    0|0
  • sende ona de ki; bamya kadar ç... beni heyecanlandırmıyor, peniz büyütücü ilaç al... arkadaş nasıl insanlar var ya insan karısına bu lafları edermi.

0|0
    0|0
  • psikolojin nasıl sinir sistemin düşüncelimisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle gelişigüzel ilaç alınmaz. Ayrıca kadınlar için cinsel istek artırıcı ilaç diye bir şey yok. Bu iddia ile internette ya da sex shoplarda satılan şeylerin hepsi de yalan dolan. Boşuna paranızı ve sağlığınızı harcamayın.

Önce isteksizliğin sebebini bulmak gerek. Mesela yeterli ıslanma olmuyor mu?. Zayıf ya da kilolu musun?. Herhangi bir başka rahatsızlığın için ilaç kullanıyor musun?. Bir dolu detay var.

Ayrıca kronik depresyon içinde olabilirsin. Bu isteksizlik sadece cinsel açıdan mı yoksa genelde bir isteksizlik var mı?

Tavsiyem jinekolog + dahiliyeci + psikiyatr muayenesi.

0|0
    0|0
  • Adam haklı :) ama onlara başvurmak yerine daha iyi çözümler de var ;) doğal en azından..

0|0
    0|0
  • evli olmadığınızdan yaptığının yanlış olduğunun bilinciyle böyle olabilir misin? Ben evliyim ama bekar olsaydım bende asla yaklaşamazdım rahat cinselliğe kocam olmadığı için. Kaldıki evliliğimizin ilk zamanlarında bile hep utandım.

1|1
    1|0
Yükleniyor...