Ilişkiye girmeyi isteyip de sadece sürtünme yapan bayanlar

ilişkiye girmeyi çok istiyosunuz ama sadece sürtünme yoluyla tatmin olan bayanlar korkularınızı merak ediyorum hamile kalmak dışın kızlığı kaybetmek sizde negibi korkular yaratıyo ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Verse de yapma kardeş, pişman olursun. Evlenmeden yapmayın.

Ben hep pişman oldum.

0|0
    0|0
    • zaten evlenmeyi bekliyorum oda sıkıntı yok sen niye pişman oldun başına mı kaktı

• ayrılmayı düşündüğüm yok ben zaten onuda yapmayalım diorum zaten bir bok olmuyo zatende bu sefer sen beni sevmiyosun artık başkasını istiyosun moduna giriyo sinirleniyorum bir bok anlamadım daha artık istemiyorum bişe kendimi cinsiyetsiz hissetmeye başladım kendime ket vurmaktan

• Allah, nefsimizi ve şeytanı bize düşman olarak yaratmış. İkisinden birine kanıp hataya düşünce de anında hanemize eksi yazılıyor...

Burada asıl vurgulamak istediğim, işin günahının yanında bir de lanetli bir hali olması. Herşey normal görünüyor ama hiçbir işin gerçekte yolunda gitmiyor. Zaman geçtikçe birşeylerin hep ters gittiğini daha iyi anlıyorsun ve sebebini düşünmeye başlıyorsun. Her neyse...

Sana tavsiyem, kızla evlen öyle yap. Öncekiler için de Allah'a tövbe edip affınızı dileyin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplum baskısıyla iç içe yaşayan kız ne serden ne sevişmeden geciyor hal oyle olunca yüzeysel olsun diyor

0|2
    0|1
    • benim hatunda toplum baskısı yok diyorum ikisinden birinden vazgeç kabul ediyorum ama tuaftır ikisindende vazgeçmiyo 6 yıl oldu böle gidiyor

• kısa ve öz açıklayıcı

• onlar kaşarın önde gideni işte

0|4
    1|0
    • niye öyle dedin ? bunu sölerken aklından ne geçtiğinide sölersen çok sevinirim

• ben soyliyeyim, önce her boku yiyecek daha sonra bakir bir erkek bulup ben hiçbir şey yaşamadım evleneceğim insan da yaşamamış olsun diyecek, işte biz bu tiplere kaşar diyoruz. Evet kuyruk acım var, öğrenince de kıçına tekmeyi bastım

• saçma buluyorum.

0|1
    0|0
  • günah diye belkide

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Altı yıl olmuş hala bu ilişkinin evliliğe gitmememesi veya ayrılmakla sonuçlanmaması sence garip değilmi? Kız sana sanırım güvenmiyor.

0|0
    0|0
    • alakası yok evlencez zaten bugun imam nikahalı kıyalım dio iki sene okulu var bitmesini bekliyoruz

• Bunu avantaja dönüştürebilirler ticarete atılmalılar.

0|0
    0|0
  • bakire olduğunu sanan kaşarlar işte,acıyorum lan ben onlara

1|0
    0|0
  • arkadaşın demek istediği böyle yapan kızlar her erkeğin tadına bakar ama evlendikelrinde de bakireyim diye kendileriyle gurur duyarlar

0|0
    0|0
    • e belli olur ki dudaklarından hem diktirmede var ya artık rahtlar

Yükleniyor...