Şimdi benim çocuğum olmuyacak mı? bir detaylara bakar mısınız?

Öncelikle lütfen terbiyesizlik yapıp deli falan demeyin. Nenim önceden rahatsızlıgım vardı. Şizofren değildim tabi ama ona yakın bişeydim rüyayla gerçeği ayırt edemiyorum ilaç kullandım Şu an adet görmüyorum. İlaçları bıraktıgımdan beri 2 kez gördüm. Zamanla düzelir mi benim hiç çocuğum olmuyacak mı? (Tedavim temmuz sonunda bitti)

• Yeni bitmiş hastalığın yakında düzene girer adetin merak etme.
    46% (25)67% (24)54% (49)Oy Ver
  • Çok acı ama kısır kaldın :( tüp bebek yaparsın sende
    4% (2)3% (1)3% (3)Oy Ver
  • Acilen doktora görün. Erken müdahale edilmeli.
    50% (27)30% (11)43% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamam sana ben :( Allah büyük öyle düşünme anne olucaksın inş o günde gelecek

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun :) inşallah hiç olmadı yapay döllenmeyle yaparız ileride kocamla Allah büyük canımı sıkmama gerek yok :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzensizlik zamanla gecer kullandigin ilaclar agir ilaclar olabilir. Ama kisir veya degilsin diye tibbi mudahale olmadan gorus bildirmek aptallik olur.

1|0
    0|0
  • güzel kardeşim burada ne tıp tahsili alan var nede psikiyatri... sana bura da sağlıklı ve tatmin edici bir cevabı kimse veremez... en mantıklı olanı senin tedavi sürecini yürüten doktorların la konuşup yanıtlar alman... Allah şifa versin... sen ilaçlarını aksatma gerisini Allah a bırak

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun inş korktuğun gibi olmaz bebeğin olur inş

1|0
    0|0
  • İlaçlar nedeniyle adet görmüyor olabilirsin. Hangi ilaçları kullanın? Zamanla yeniden adet goreceğini saniyorum.

1|0
    0|0
  • Olur olur takma

1|0
    0|0
  • Büyük bir hastalık olduğunu sanmıyorum. zamanla düzelir.. Allah nasip ederse çocuğun da olur..

1|0
    0|0
  • ZAMANLA duzelir

0|0
    0|0
  • A+ C
    --------
    2
    Diyorum, duzelir belki ama dr gorun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzelir bence ilaclardandir yine de bir doktora görün

1|0
    0|0
  • doktorunla bır konus canım zaten adet dongun baslamıs. saglık bu dalga gecılecek bırsey degıl. dr sana gereken bılgıyı verır.

1|0
    0|0
  • Terbiyesizleşme ne demek önce onu bir açıklar mısın? İstediğimizi deriz sana ne?
    Cevaplamak istemezdim bu saçma yaklaşımından dolayı ama şimdiye alakasız görüş olmasın ne diyelim 1. Şık dedim

0|0
    0|0
    • Ters cevap vermesen iyi olurdu dalga geçen geciyo

• İyi de sana ne bundan? O zaman sormucaksın terbiyesiz olanda sensin haddini bilmez

• Ay ben herkes için demedim zaten yeter uğraşmayın benle

Yükleniyor...