Sünnet? Sünnet olmamış biri?

sünnet olmamış biri ne kaybeder ben bir fark göremedim sizce farkları neler hissedilir mi?

0|1
2|33

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Sünnet olmamış biriyle ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • sağlık açısından iyi.. bazen idrar yolu kapalı oluyor şart oluyor zaten.. zararı yok ki zaten olsa ne olacak yani

0|0
    0|0
  • Her insanda değişebilen bir durumdur boşalma süresi ama Sünnet olan erkeklerde erken boşalma sorunu daha az görülüyor. Ayrıca sünnet olan erkeklerde penis kanserine yakalanmıyormuş.

0|0
    0|0
  • görünüş fark eder. bir de nasıl açıklasam bilemedim o deri olmadığında daha çok zevk alır iki taraf da. anatomi bilen biri olsaydı daha rahat açıklardım.

0|0
    0|0
    • Zevk olarak sünnet olmamışta daha fazla zevk aldım ama ben

• şu an kafam gidik durumda biraz, yarın düzgün bir şekilde açıklarım bu olayı.

• sünnetli peniste penis başı daha belirgin oluyor. bu erkek için iyi bir şey çünkü en çok zevk alınan yerler penis başı ve çevresi. kadın için de daha iyi çünkü dikkat ettin mi bilmiyorum seks esnasında vajinayı en çok uyaran bölge yine corona (türkçesini bilmiyorum) dediğimiz bölge. tabi daha önce söylediğim gibi bu küçük bir detay.

• Özelden numuneleri atarlar kanaatindeyim:/

0|0
    0|0
  • Deri

0|0
    0|0
  • ben olmadım daha mesela

0|0
    0|0
  • Sağlıksız olur. Akşam pazarı patlıcanı gibi durur. Soluk ve büzük.

0|0
    0|0
  • sunnetsizim jsjs

0|0
    0|0
  • Sütnetsizlede oral seks yapıldıgında kötü bir tat oluyormuş bunu yapan bir bayan arkadaş söyledi sünletli herzaman iyi ve daha temiz diyor

0|0
    0|0
  • İlişkiye gir anlarsin

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından iyi değil.

0|0
    0|0
  • penis kanseri olabilir sünnetli olamaz
    sana daha öncede sordum cevap vermedin
    bengi ne demek be

0|0
    0|0
  • Ereksiyon durumunda fark yok zaten.

0|0
    0|0
  • İkisini de dene tarafını seç

0|0
    0|0
  • Bana sorsalar olmazdım

0|0
    0|0
  • Zevk yönünden farkı olur

0|0
    0|0
  • Sağlık ve dini açıdan önemli dir sünnet...

0|0
    0|0
  • fark çok. görünüş estetik ve sağlık açısından

0|0
    0|0
  • ne fark var peki sen anlat bide sünnetli ile sünnetsiz arasında

0|0
    0|0
  • Daha saglikli

0|0
    0|0
  • Sünnetsizim çok zevkli yaa. sana göre sünnetsiz Penis neden daha zevkli hangi açıdan

0|0
    0|0
  • kadın için çok farketmez ama erkek için olmamış ise daha hassas olacağından daha fazla zevk alır.

0|0
    0|0
  • E haliyle tecrube edemedgm icin ben sahsen bir kıyaslama yapamicam :D

0|0
    0|0
  • Boyut farkı vs hiç yok. Sünnetsiz kişide o alınmayan derinin iltihaplanma olasılığı çok yüksektir

0|0
    0|0
  • Senin gibi das hatuna 20 cm penis bile az gelir :-D

0|0
    0|0
  • sünnetsiz kocaman kötüdür bence

0|0
    0|0
  • sünnet dinimizde şart ama...

0|0
    0|0
  • Sen değil o hisseder farkı ama hiç steril değil

0|0
    0|0

• -Sünnetli bir erkegin penis kanseri olma ihtimali yok gibidir, penis kanseri sadece sünnetiszlerde görülüyor..
    -Sünnetlilerde Aids ve bircok hastaligin bulasmasi, sünnetsizlere karsi cok düsük..
    - Penis iltihabi sünnetli erkeklerde hic görülmezken, sünnetliler hijyene dikkat etmezse sürekli saglik sorunu yasar..
    - Sünnetisz erkeklerde idrar yollarinda iltihaplanma cok daha fazladir bunun sonucu böbrek yetmezligi rizikosu tasimaktadirlar.
    -Avrupada yapilan bir arastirmaya göre sünnetli erkekler daha iyi ve uzun ereksiyon olduklarini tespit etmisler..

Sünnetin daha bircok yararlari var, kadin icin ereksiyon halindeki pensi ayni, degisen birsey yok, ama sünnetsiz inmis penis bana göre köpek penisi gibi duruyor.

0|0
    0|0
    • DIKKAT!!! Burada bir hata oldu""" -Penis iltihabi sünnetli erkeklerde hic görülmezken, sünnetsizlerde hijyene dikkat etmezlerse sürekli saglik sorunu yasarlar

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...