Vajina bölgemde kararma var ve dudakları sarkık?

vajina bölgemde kararma var ve dudakları sarkık bu durumdan cok rahatsız oluyorum ilerde evlenince sorun olur diye cekiniyorum utanıyorum bu durumdan kararma için beyazlatıcı kremler kullandım ama faydası olmadı cok takıyorum özgüven sorunu yasamama neden oluyor resmen cok rahatsız oluyorum bu durumdan nasıl cözüm bulabilirim

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• bal ile limon suyunu karıştır sulandır iyice , krem gibi sür 10 dk beklet soğuk su ile durula ,10 gün devam et ,,, abazanlar için önemli değil ama eşin için zamanla önemli hal alır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• pirinci suda beklet 2 3 saat sonra süz onun suyuyla yika kararan yerlerini her gun 1 defa uygula eser kalmaz. bembeyaz oluyo

1|0
    0|0
    • bide madenn suyuyla yika akmina banyidan banyoya

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaliteli kremler var ama fiyat yüksek biraz. Sarkma durumuna göre estetik olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bence özgüvenini etkilememeli sonuçta kukunu açıp gezmiyorsun sokakta. Sadece partnerin görecek bunu ama seni seven birisinin bunu sorun etmemesi lazım.. Güzel görünmesini herkes ister tabiki ama kararma ve sarkma varsa da bu kadar büyük problem haline getirmemek lazım. Yok olmaz böyle yapamam diyorsan uzman bir doktora görünmelisin..

0|0
    0|0
  • Yahu kim görecek oranı ne özgüven kaybı ya bu dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • Olsun sorun etme

0|0
    0|0
  • ıyy kusam ya

0|0
    0|0
  • küsmüştür :)

0|0
    0|0
  • Spor yapınca dolaşım sağlıklı olur. Yapısal sorunlar geriler. Düzgün masajlarla besleyici krem kullan. Mastırbasyon yaparken kaydırıcı jel kullan... Kafana takma erkeği etkileyen Yüzdür. Alt kısım sadece hissetme sonuçlarını yaşatır...

0|0
    0|0
  • Utanmana gerek yok dudaklar daha çekici duruyor

0|0
    0|0
  • lımon suyu kullan

0|0
    0|0
  • Ne kadar kararmış halde ki

0|0
    0|0
  • Ilerde kocanin midesi bulanabilir. oblari duzelt istersen anlarayimde detayli

0|0
    0|0
  • Iyyy kustum

0|0
    0|0
  • Çok ilişki ve Mart . Sebep olmustur

0|0
    0|0
  • Delı demede sarkık dudakları yalıyorum hep 40 45 arası bayanlarlayım hep

0|0
    0|0
  • çok vermekten olabilir mi

0|0
    0|0
  • ıyk şifa versin şafi

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim de de ayni sorun var hem. Sarışın beyaz tenli ama orası tam siyah değil de kahve rengi bir renkte. Dudaklarda iri. Ama dudakların iri olması bence daha tahrik edici

0|0
    0|1
    • renginin koyu olması seni rahatsız etmiyor mu

• Aslında biraz rahatsızlık var tabi ama o kadar da aşırı derece koyu değil birde içi pembe mesela ordan yırtıyor biraz da :)

• Çok kurcalamışsın kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• labioplasti ameliyatı olursun ilerde renginide açabilirler sorun yapma. böyle kalsada seni seven öylede sever

1|1
    0|0
  • estetik ol napalım?

0|0
    0|0
  • canım senı seven ona bakmaz. canını sıkma. elınde olan bırsey degıl ya.

1|0
    0|1
Yükleniyor...