Beyefendiler sorum size?

Rahimi sağlık problemlerinden dolayı alınmış dolayısıyla bebek doğurma şansı sıfır olan bir kadınla evlenir miydiniz ya da evliliğinizi sürdürür müydünüz?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Neden evlenmiyeyim. Bu durum benim duygularımın körelmesine engel olmaz ki. Evlilik hayatı paylaşmaktir. Cocuk esirgeme kurumunda cok tatli bir çocukta evlat edinilebilir. Hem o çocuğun hayatı kurtulur bizde çocuk özlemimizi gideririz. Ama tabi zor. Allahnkimseye göstermesin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Elbette. Bende de sorun olabilir..
    Evlatlık ediniriz çocuk istiyorsak..

1|0
    0|0
  • Evlenirdim. Çocuk yapmak için evlenmiyoruz neticede.

1|0
    0|0
  • Evlilik bir kurum
    Evlilik hayatı bir yaşama isteği
    Evlilik hayatını bir insana adamak
    Çocukta bu birlikteliğin bir meyvesi. Allah bogle uygun görmüşse yapacak birşey yok. Yeterki karşıdaki insan o insan olsun. Kadın için daha zor bir durum bu.

1|0
    0|0
  • Evliysem ayrılmazdım ama evlenmemişsem ayrılmayı düşünebilirdim. Çünkü evlenmenin asıl amacı neslin devamıdır. Evlatlıkta bir çözüm ama çok sevmeme bağlı. Masal gibi bir aşk yaşamamışsam muhtemelen ayrılmazdım. Ama evliysem kesin ayrılmazdım.

1|0
    0|0
  • Evet evlenirim

1|0
    0|0
  • EVLILIKDE illa cocuk olacak diye bisey yok allahin verdigi bisey sapa saglam olupda cocugu olmayab cok kisi var hem bir yetime bakmak daha sevap

1|0
    0|0
  • Neden olmasın, herşey çocuk değil ki çok istenir ve mutabık olunduğunda evlatlık edinilebilir. Ayıp değil sonuçta... Önemli olan sevdiğim kadının yanımda olması...

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Sürdürürüm ben evlilikte çocuğun şart olmadığını düşünüyorum sonuçta çocuk yapmak için evlenilmiyor iki insan birbirini sevdiği için evlenir çocuk yapabilme şartı koymazlar ya da koymmaları gerekir

1|0
    0|0
  • Yeterki sevgi olsun beni sevdigine ve aldatmayacagina inancim tam olsun evet evlenirim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evet.
    Onlarda insan sonucta.

1|0
    0|0
  • Evlenirdin sonuçta kişiliği önenli

1|0
    0|0
  • evlenirim neden olmasın sonuçta çocuk sahibi olma konusu Allah vergisi birşey..

1|0
    0|0
    • Nasip ve kısmete inanman çok güzel

• elbette inanacaksın neden inanmayasın ki ama bu site ateist kaynıyor maalesef..

• Başa gelen çekilir..

1|0
    0|0
  • sağlık sorunları için hayatta sevdiğimden vaz geçmezdim..

1|0
    0|0
  • illa çocuk olcak diye bir şart yok

1|0
    0|0
  • Evlenirdim onun sağlığı yerinde olsun yeter tüp bebek ya da yurttan evlat edinirdim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • İsveç de doğuştan rahmi olmayan bir bayana annesinin rahmini yerleştirdiler bak araştır

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|1
    0|0
  • herhalde evlenmezdim, sonuçta çoçuksuz bir yuvanın yıkılması kolaydır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya. Aynı kendi öz kardeşinin başına gelse üzülmez misin

• Hayır insan geleceğini dusunmezse ben neden dusuneyim

• Ne alaka hastalıkla geleceği düşünmek

• evliliğim sürer ama evlenirmiyim bilemedim.

0|0
    0|0
    • O nasıl bir çelişki

• önceden evliysem ve daha sonrada öğrendiysem devam ederim ama evlenmeden önce biliyorsam kararsız kalırım. @soran

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah kimseyi çocuksuz bırakmasın ama belki istemeyen vardır ya da kendisinin de çocuğu kesinlikle olmayacaksa olabilir. evlatlık alamaya sıcak bakarsa olabilir. Kısmet bu işler

1|0
    0|0
  • Allah yardimcn olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...