Epilasyon yaptırıcam?

lazer epilasyom yaptırıcam ama yapıldığında tüy falan çıkmıyo diyolar ama çıkma ihtimali de var mı

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla tekrar çıkıyormuş o tüyler diye duydum. tabi bu kişiden kişiye değişir. herkesin vücudundaki oran aynı değil sonuçta.

0|0
    0|0
    • peki epilasyon yaptıracağın yerle tüylerin daha fazla çıkıp çıkmamayla alakası var mı

• hımm anladım teşekkürler eig

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Önemli olan iyi bir cihaz ve iyi bir uzman olan bir yerde yaptırman.

0|0
    0|0
  • nerene yaptıracan

0|0
    0|0
  • Dioden laser yaptirirsan seanslar sonunda kil cikmaz.
    IPL yaptirirsan yeniden cikar.
    Birde su piyasada satilan philips lere felan bosa para verme. Ise yaramaz onlar.

0|0
    0|0
  • Yaptir temiz ol

0|0
    0|0
  • bir arkadasim yaptiriyo 1 sene oldu inan öyle abarticak kadar bir ilerleme yok dedi. pisman yani senin anlican

0|0
    0|0
  • yaptır

0|0
    0|0
  • bıldıgım kadaryla seans olarak duzenlenır. talımatlara uyarsan cıkmaz. zaten amacı tuysuz vucuda sahıp olmk :)

0|0
    0|0
  • Çok mu fazla tüylü

0|0
    0|0
  • Bence tamamen kılsız olması yanlış birşey arada bir kıllı olmalı. Hijyen demek kılsız demek değildir

0|0
    0|0
  • Cikiyor kim soyluyorsa yalan ben yaptirdim cikti

0|0
    0|0
  • Merhabalar
    bir yil once elilasyon cihazlari firmasinda satis temsilcisiydim. Bu nedenle bu cihazlari ve etkilerini iyi bilirim. Oncelikle kimse size % 100 tuyleri bitiririm diyemez cnku oyle bir sey insan anatomisine ters. Tuyler azalir fakat bitmez cunku deri altinda uyuyan milyonlarca tuy vardir. Bunlar hamilelik , ilac kullanimi gibi hormonsal degisikliklerde uyanacaktir. Illa epilasyon yaptirtmak istiyorum derseniz hekim kontrolunde yaptirmanizi tavsiye ederim. Malesef gunumuzde deneyimi olmayan insanlar bile bu cihazi kullanabiliyor. Bunlar adeta patlamayi bekleyen saatli bomba gibi. Tuyleri yok edecem derken cogalta bilir vucudunuzda geri donusu mumkun olmayan hasarlar birakabilirler

1|0
    0|0
    • yaa çok saol teşekkür ederim :)

• Rica ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaptırdığın yerdeki kıl yoğunluğu ve kalınlığı ile alakalı sarı tüyleri siyahlaştırır lazer devam edersen o siyahlar da yok olur. Kalın siyah kıllar dah kısa sürede yok olur. Lazeri yarıda bırakıp ağda yaptırırsan çoğalır tekrar çıkar ama bir iki tane kaldı diyelim o bölgede onları jiletle alırsan çoğalmaz ağda ile alırsan çoğalır

0|0
    0|0
  • çıkma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Az da olsa çıkıyor. Zaren kıl durumuna göre de değişir ama 1,5 -2 seneyi bulur bitişi

0|0
    0|0
  • Var tabiiki hamilelikte hormonlar degisiyor ve yine basliyor

0|0
    0|0
  • bilmiyrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...