Acil yardım edin?

kızlık zarı nasıl diktirilir? sonradan anlaşılırmı? biri var kaybetmek istemiyorum ve biliorum durustce sölersem gider konusmasnı yaptk cunku. yargılayın ya da yargılamayın. bu zamana kadr dobralıktan kaybettım ama bunu sırf iki bacak yuzunden kaybetmek ıstemıyorum cok etkılendım çunku.

0|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• :) ilerde pişman olacaksan iyi düşün doğru karar ver. Sözlü ya da nişanlı olsanız bile bu bir risk. Kaç tane yakınan gördüm nişanlımla çok seviyorduk birlikte olduk sonra kavga ettik ve benden ayrıldı diye.
    Sırf bunun için ilişkisini sürdürecekse gerisini dememe lüzum yok.
    Umarım ilerde üzüleceğin birşey yapmazsın...

0|0
    0|0
    • anlaşılıyormuki anlamadım dediğini..

• Tamam. Kızlık zarı dikilir. İlerde bir sorun olmaz diktirmesende. Yani kimse senin kızlığını kaybettiğini anlamaz eğer jinekolog değilse ve gerdek gecesi muayene etmeyecekse. Merak etme hiç bir erkek o gecede oraya öyle bakmaz ve kurcalamaz :) Dini açıdan düşünürsek yapmamanız gerek. Ama yaparsanda ilerde problem olmaz yani için rahat olsun.

• Eig için çok teşekkür ederim...

En İyi Kız Görüşü

• Ben dikiş biliyorum gel dantel de islerim incik boncuk falan..

0|3
    0|0
    • dalganı ve yorumunu kendne sakla..

• söledım tatlım söledım emin ol bna.. kimseyle ilişkiyede girmedm..

• İlişkiye görmediyseniz zar nasıl yırtık sen mi yirttin

Erkekler Ne Diyor 19

• http://www.jinekolognet.com/kizlik-zari-dikimi.asp Bu siteye gir ve iyice oku orada her şey mevcut bu konu ile ilgili.

0|0
    0|0
  • Bizim terzi nazif abi dikiyor fabrika ayarı gibi oluyor

2|0
    0|0
    • dalgana ve yorumn için tşkler..

• Hymenoplasti olarak geçiyor ve oldukça başarılı çalışıyoruz.. bir kadın doğum uzmanı illaki bilir.. dilerseniz netten bilgi alabilirsiniz..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama riskleri ne, sonradan anlaşılıomu.

• Öncelikle bilmeniz gereken şu kızlık zarı tamiri olarak yaptığımız uygulama gitmiş kızlık zarını geri getirme olarak anlaşılmasın.. yapılan ugulamada sadece ilk gece tabiri ile ilişkide kan gelmesini sağlama amacını güdüyor.. Bunu elbetteki bir kadın doğum uzmanı rahatlıkla anlar.. Karşınızdaki kişinin Güven kaybı dışında herhangi bir riski yok.. ancak bu kadarını söyleyebilirim..

• Rica etsem takip atarmısınız? Özelden konuşalım.. lüzum görürseniz engel koyarsınız..

• Seni sirf o lanet zar icin birakacak olan defolup gitsin !

1|0
    0|0
    • gidermi bilmiorum ama o riski almak bilmiyorum kaybetmek istemiorum..

• Gitsin bu kafada olan birisi. Seni mutlu edemez.

• İğne iplikle

0|0
    0|0
  • Kizlik zari dikilir ve uzman olmayan hickimse dikildigini anlayamaz.
    Cok fazla tahrip olmadiysa kolay olur. Ama cok tahrip olan zarlara dikim yapilmaz.

0|0
    0|0
  • 2 bacak yüzünden. Ne kadar basit değil mi? Bende 1 erkek için yalana değer mi diyeyim o zaman? erkek işte neden bu kadar önemsiyorsun?

1|0
    0|0
  • diyelim ki diktirdin o da anlamadı... ama bunu senin biliyor olman onu kandırmış olman vicdanını hiç rahatsız etmeyecek mi?

0|0
    0|0
  • Sacmaliyosun

0|0
    0|0
  • her türlü diktirsen söylemesen yine dürüst olmasın

0|0
    0|0
  • Dostum İlk Öncelikle Paran Olacak. Hangi Semtte oturuyorsan İnternetten Araştıracaksın Gerekirse arayacaksın. Konuşacaksın. 15 - 20 Dakikada dikiyolar tahmini süre :)

0|0
    0|0
  • yahu sonradan nasıl anlaşılsın, ancak diken anlar herhalde :) partnerin açıp zara mı bakacak ışıkla, zaten sokacak dalgayı yırtcak onca para verdiğin dikişi :)

0|0
    0|0
    • ne kadar ki? ve nasıl oluyo.. ya da belki kapanmıstr baktırmam lazm

• hayr benm doğuştan yok anladın. millet burda ahkem kesip kesip duruyo. yok öyle yok böyle yok yapmasaydn falan .. raporumda var ama hayatıma kim girdyse bunu kime söledysem hepsi yalan söluomus gibi kaçıp gitti. baska carem yok.

• anladımm, bunu belirtmediğin için bilemedim tabii de o zaman yorumları sil, yeni yorum yapayım :)
      ama sadece yorum bu tabii, öncelikle netten araştırsaydın, doğuştan yoksa, olmayan şey nasıl dikilir? yerine yeni bir zzar koyulur mu bilemiyorum, koyulsa da o iliki esnasında normal zar gibi davranır mı o da bir soru. bak kafama takıldışimdi :) jinekolog var mı aramızda biri cevaplasın hayrına çıkamadım işin içindenben :)

• Senin yaptığın sahtekarlık. Adam bozuksan "defol git"demiş. Günahtır... Yazıktır.

0|1
    0|0
  • terzi mehmet emmiye sor

0|0
    0|0
  • Önceden keşke kendini diktirmeseydin şimdide diktirmek düşüncesinek kapılmazdın ;)

1|0
    0|0
    • eyw yargıla değil ama geçmişimi bilmiosan yorumunuda kendne sakla. ahlak bekçisi kesilmeyın bir ya..

• ahlak barımı sen yargıla diye değildi o yazı tatlım..

• tecavüz olayına çok karşıyım fakat şöyle bir durum var anlayana her erkekle istediğiniz şeyi yapıyosunuz bu nedir açıklaması nedir? sonra evlenme konusuna gelince beyninizi kemiren birşeyler oluyor nasıl söylesem napsam seviyorum falan ne sanıyorsunuz o adamla birşey yaşayınca hep onun mu olucaınızı sanıyorsunuz anlamıyorum sizi annenize babanıza yazık valla inşallah öğrenirde kabul etmez adam seni

• bunun yapay olanı var al snede

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kanka siktirdin diyelim vakinanın genişligindendemi anlamıcak bakasan kıbris göZükür sen baştan kaybetmişsin en seğerlerini kızlığa önem vermeyen cajil kızlar burdan ibret alırmı acaba

0|0
    0|0
    • :) çok akıllıca cvp bunlar. geniş değil ayrıca kimseyle de birlikte olmadım. :) ama sen öyle san öyle bil ciddi açıklama yapmıycam kendı yorumunla kal.

• Kanka açıkşama yapmak Orunda değilsen sevdiğimi doğruyu söyleyerek ilna edemeyeceğimi düşünüyosun bu çelişkili ve öasum olduğunu düşünerek sahtelarlıga mütacaat ediyosun.

• Aklın birisinin altına girip kendini pompalatırken neredeydi güzelsin bari orspu olma

0|0
    0|0
    • eyw hepinize cvp vermeyecek kadr akıllıyım. .

• çalışıyorum.. ne alaka..

• Eee kendi ayakları üstünde duranda kızsın karşına hep mallar çıkmış demekki valla istersen dediğini yapıp bakire değilim de ya da git diktir 1500 e falan kalıcı evlen bu zar kafaların ben taaa

Kızlar Ne Diyor 4

• Diktir anacim kimene guzel bir kadin dogum uzmani bul randevunu al zaten 20 dakika suruyo islemden sonra yarim saat dinlenirsin eve gidersin 1 ay ilac kullanicaksin sonra bir kontrol hop bitti artik ozgursun

0|0
    0|0
  • Bir hekim degisle kesinlikle kimse bakinca anlayamaz

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdin mi ki hiç. Bence anlaşilmaz ya ama sen yine doktorlara mesaj AT bulabilirsen numaralarini

0|0
    0|0
  • Ben dikiş nakış bılıyom gel kanks

0|2
    0|0
Yükleniyor...