Lütfen eleştirmeden cvp verin sevgilimle birlikte olmak istiyoruz?

Sevgilimle birlikte olmak istiyoruz ama ilk defa ilişkiye gircem ve hamile kalkmaktan korkuyorum doğum kontrol hapını ne zaman kullanmam gerekiyo ilişkiden kaç gün önce

1|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontrol hapı ilişkiye girmeden önce değil , regl başlangıcının ilk günü alınır 21 haplık ve 28 haplık paketler vardır. 21 Haplık paket ilk gün alınır bütün haplar bitince 7 gün beklenir bu 7 gün içinde regl olunur ve tam 8. gün tekrar almaya başlanır. 28 Haplık paket ise yine reglin ilk günü alınır ve sırasıyla her gün kullanılır. Paket bitince yenisi alınır tekrar devam edilir bırakılana kadar. Hamile kalmaktan korkuyorsan sevgiline prezervatif kullanmasını söyle bence daha güvenli olur sizin için hapları doğru kullanmazsan sen zararlı çıkarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın bilmiyorum o yüzden kendimi örnek vererek yazacağım 24 yaşındayım 18 yaşında bir sevgilim oldu tam 3 yıl beraberdik o benden böyle bir şey istedi yapamadım ve sırf onunla yatmadım diye aldattı beni oysa benim aklımdan geçen çok farklı bir devirde yaşıyoruz belki ben ileride başka birine aşık olacağım evleneceğiz ya o adam böyle şeylere önem veren biri olursa ona nasıl açıklarım bunu demem o ki sakın yapma Şu an istiyorsun bende istiyordum kendime engel oldum yapma gelecek ile ilgili söyleyebileceğim tek şey deneme bile pişman olursun

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Adet bitiminden hemen sonra doğum kontrol hapı başlanır, içinde 28 adet olur bir ay düzenli. kyllanılır , ilişkiden hemen önce veya sonra kullanmak hiçbir işe yaramaz, en sağlamı kondom dur,

0|0
    0|0
  • Korkma tabi ya öğren kontrol hapı ne zman kullanılır bundan sonra cok isine yarayacak artik o kapı açıldıktan sonra o kapıdan kimler girer kimler cikar belli olmaz yani sen bunu bidaha düşün

0|1
    0|0
  • doğum kontrol haıpına 28 gün önceden başlaman gerekirdi. illa ilişkiye gircem diyorsan ertesi gün hapı kullanabilirsin. en güvenli yöntem ise prezervatif.

0|0
    0|0
  • Kondom kullanın

0|0
    0|0
  • 1 kutu bitirmen lazım ilişkiden önce

0|1
    0|0
  • neden korkuyon anlamak zor
    aslında girmen son derece yanlış sonra kesin üzülücen ama
    karar vermişsin zevkini al hamile olursan ol karar vermişsin

0|0
    0|0
  • Iliskiden hemen sora alabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir ay önceden baslayip hergün devam etmen lazim

0|0
    0|0
  • Nerden yaptığına bağlı

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı %100 garanti sağlamaz...

0|0
    0|0
  • PREZARVATIF kullanin hap uyugun degil

0|0
    0|0
  • Kondom..;'?#$

0|0
    0|0
  • Hapa filan gerek yok. Prezervatif kullanın yeter

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kadın için zararlı bence erkek korunsun..

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanın içe boşalmasın sizde bir acaipsiniz haa :D

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanın..

0|0
    0|0
  • Bir defa ilişki için doğum kontrol hapı kullanılmaz prezervatif veya geri çekilme en uygunu

0|0
    0|0
  • yapmamalısın, hayatın bom b. k olur demedi deme.

0|0
    0|0
  • #akrep01 e katılıyorum. iyi düşün derim.

0|0
    0|0
  • prezerLatif kullanın :D hiç yapmadım ama

0|0
    0|0
  • İçine boşalmasın ya da kondom kullansın. ultra inceleri var. hiç yokmuş gibi hissediosun

0|0
    0|0
  • ilişkiden önce ama içine boşalmasın hamile kalmazsın)))

0|0
    0|0
  • Bence düşünme öyle

0|0
    0|0
  • Condomun yararı olur

0|0
    0|0
  • verme sen

0|0
    0|0
  • İçine bosaltma canım

0|0
    0|0
  • verme abim

0|0
    0|0
  • Dogum kontrol hapi aids ten, hepatitten, HPV gibi hastlaiklardan korumuyor dogum kontrolü icin adet günün bittigi ilk günden baslayacaksin en az 7 gün kullandiktan sonra koruma basliyor..

0|0
    0|0
  • Yapma.. Altından kalkamayacağın şu günaha girme.. Kendine zulmetme..

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Adetnin ilk gününde başlaman gerekir kullanmak için. Bir de bunun sorumluluğuna kendi başına alıyorsan bu işe giriş yoksa ona güveniyorum diye girme bu işlere. Yarın üç gün sonra nasılsa bana muhtaç havalarına girip tehdit de edebilir. Son pişmanlık fayda etmez.

0|1
    0|0
  • Dur daha ilişkiye girdinde hamile kalması kaldı😄

0|1
    0|0
  • Eleştirmeyin demissin ama elestiriye gayet açık bir soru
    Bence korkma cocukta olsun bisey olmaz zaten seni alan kisi icin cok onemli olmaz
    Baskalariyla cinsel iliski yasamissin veya cocugun olmus farkeden ne burda

0|0
    0|0
  • Çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanin canim

0|1
    0|0
  • O kesin garanti vermiyor ki. Onun yerine prezervatf kullansa daha mantıklı

0|0
    0|0
  • gunahına ortak olamam. o yuzden yorum yapmıcam. yapma kuzum.

0|0
    0|0
  • Prezarvtf kullnın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...