Yardım edermisiniz? soru detayda buraya sığmadı neden böyle oluyodur sizce?

tahrik olma aşamasında gözlerin kısılması? ve orgazm esnasında karın bölgesi yani penisin üst tarafının gıdıklanması niye olur ? tüm herkezde böylemi yoksa bitek bendemi ya da benim gibi böyle şeyler yaşayan var mı ben tam orgazm olurken akarken böyle karın bölgem gıdıklarınıyo gülesim geliyo gıdıklanıncada saçma sapan duygu hissediyom böyle elimi direk karnıma atasım geliyo ya gıdıklama demiyimde kaşıntı diyim böyle ya gıdıklanma ve kaşınma hissi aynı gibi böyle saçmalık bitek bendemi var bide niye var? neden olur bunlar?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece sende değil. Bende boşalırken gözlerimi istemsiz olarak kısıyorum, karnım kasılıyor, sırt üstü yatıyorsam ayak parmaklarım kasılıyor vs. Normal yani sıkıntı yok ;)

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • erkelerde ejaculation pelvis kaslarının elektriklenmesi sonucu kasılması ile gerçekleşir orgazm dediğinde budur zaten bu her kişide farklı olur bazen bel çukurunda hissedersin bazen karın boşluğunda bazende testis ve anus boşluğunda erkeklerde bu his sürekli gezer bu bölgenin geniş olması sebebiyle ejaculation erkekte dalgalı atılarak son bulur bir sağ bir sol testisten gelir meni çünkü doyum sona erdiğinde serotonin ve dopamin hormonları bu elektriklenmeyi keser ve kan basıncı yavaşlar erektil fonksiyon yavaşca sona erer

0|0
    0|0
Yükleniyor...