Kızlık zarı dikimi yaptıran var mı?

Arkadaşlar Merhaba , benim kuzenim erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğradı gönül rızası yoktu , çok şükür ki cezasını çekiyo ama benim kuzenimin bir suçu olmadığı için diktirmek istiyo ama kesin çözüm müdür bilmiyoruz daha önce diktiren ve bildiğiniz bir yer var mı istanbuldan yazıyorum ( evleneceği erkeğe gerçeği söylesin demeyin çünkü sadece ailesi biliyo , dışarıdan farklı insanların bilmemesi gerek ) cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar ayrıca bizim ortamımız çocuğa söylesin de anlayışla Karşılar falan değil söyleme ihtimali neredeyse imkansız

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• canım kesin çözüm açıkçası kimse sütten çıkmış ak kaşık değil , suçu olmadığı halde neden bir ömür cezasını çeksin ki yani , fiyat aralığı yerine göre değişir ama kesin çözüm kalıcı diktirsin , geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yani emin olamadık kesin kanama olur mu diye o yüzden sordum :)

• Kanama olur canım merak etme :) özelden sorabilirsin canım sorcağın varsa bununla ilgili burada çok detaya girilmiyo malesef ama sorun bu kadarda kanama oluyor canım

• Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Alın bu deliyide ıçerı

1|0
    0|0
  • overlokçu ayağınıza geldi

0|0
    0|0
  • bence diktirmesine gerek yok...

1|0
    0|0
  • İstanbul'da var

0|0
    0|0
  • Özel hastanelerle görüşsün.

0|0
    0|0
  • bence kalkışmasınöyle birşeye.
    hayatına giren kişiye de anlatır derdini.

0|0
    0|0
  • Internetten arastir var.

0|0
    0|0
  • Nereye kadar saklanıcak ki o gerçek

0|0
    0|0
    • Eğer evleneceği erkek anlayışlı biriyse tabiki sonradan söylicek böyle böyle olmuştu diye

• Hayır sen dedin ya hareketlerden anlar diye bende diyorum kız tecrübesiz zaten

• Erkek anlar dedim ben onu kast ettim. Çünkü konu o yönde ilerlemiş ama sen farklı bir soru sormak istemişsin tam kendini ifade edememişsin :)

Senin söylemek istediğin benim dediğimin tam tersi, bir başkası yapmış kıza ama kız bilmediği için tam olarak bilmiyor o bahsettiğin kız. Çok karıştırdın konuyu çok:)

• terzi mehmet amcaya sor :D

0|0
    0|0
  • yoo eşinin bunu sonradan öğrendiğini bir düşünsene ne olur bu daha buyuk bır yıkım anlamına gelir

0|0
    0|0
  • Bencede evleneceği kişiye söylesin

0|0
    0|0
  • Yanlış bir düşünce evleneceği kişinin bilmesi gerekir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 30 dk süren 3000 lira dan başlayan aynı dakika taburcu olabilir , kalıcı geçici olarak 2 ye ayrılan bir operasyondur doktor iyi olmalı , kimse yargılayacak hakka sahip değil erkeklerin sütten çkms ak kaşık olmadıklarını düşünürsek hele ki.. geçmiş olsun

1|1
    0|0
  • İstanbul sislide bir yer var kalici zar dikimi yapiyorlar sorun olmuyor fiyat araligida 1-3 bin tl arasi

0|0
    0|0
    • Adı ne acaba?

• Adini tam hatirlayamadim ama klinik gibi kucuk bir yer

Yükleniyor...