Kaşıntım var yardım?

dünden beri vajinamda kaşınt var içinde değil yanlarında üstünde filan gece kaşımak için uyanıyorum siz düşünün. temizim de aslında yıkıorum siliorum kilotum dar da değil sıkmıyo en son jiletle almıştım o yapıodur dedim ya öyle bişey gibi de durmuyo kızarıklık sivilce vb yok nedendir acaba

Güncellemeler:
baktım şimdi internetten belirtilerden sadece kaşıntı var. idrar yaparken yanma vs yok

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Alerji olabilir, kullandigin sabuna veya sivi sabuna dikkat et, kokulu birsey kullaniyorsan onu kullanma, son zamanlarda degisik birseyle yikiyorsan eskiye dön..

Mantar veya herhangi bir hastaliktan degildir, sen bu dediklerime dikkat et düzelir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dr a cık canım mantar veya enf dur sık camasır degıstır ve tazyıkle yıkama vajınanı. ılık su ıle yuzeysel yıka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu kadar şeyden sonra kısmet vardır

0|0
    0|0
  • klitorist ve yan duvarlar çokk tatlı kaşınıyorsa mantar başlangıcıdır kısaca eczaneye gir 7- 8 tl civarı travacort ya da travazoll al geçer emin ol

0|0
    0|0
  • Merhem mevcut

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0
  • jiletten mantar kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir belki mantarın 40 çeşidi varmış önceliğin doktora gitmen tabiki
    Ic çamaşırlarını yuksek derece yikiyosunuz ya kuruduktan sonra orta kısmını ütüleyin diyolar mikropların ölmesi için. Bence bunuda denemelisin. Çünkü hassas nokta...

0|0
    0|0
  • son günlerde antibiyotik kullanıyorsan ondan olabilir, bir ikinciside günlük iç çamaşırınızı değiştirin mantar olabilir , bir üçüncüsüde oral seks yaptıysanız ondan olabilir..

0|0
    0|0
  • Kaktüs kullanmayın diyoruz

0|0
    0|0
  • Havalar ısındı temiz olduğun inanıyor musun, temiz olsan o kadar kaşınmazsın

0|0
    0|0
    • inanıyorum tuvalete gittikçe yıkıorum çamaşırlarımı da değişştriorum

• Neresi kaşınıyor

• Mantar oluşmuş sanırım geçmiş olsun bir doktora gözük meniz şart ☺

0|0
    0|0
  • Jiletle temizlediğiniz için kaşınıyor, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Manatar var orada.

0|0
    0|0
  • Kesimden sonra kılların çıkmaya başladığı zaman olur öyle

0|0
    0|0
  • senin ilacın bende :)

0|0
    0|0
  • mantar olabilir doktora görünmelisin.

0|0
    0|0
  • Kasiyim mi :P

0|0
    0|0
  • ilişkiden hastalık kapmış olabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mantar olabilir. Yıkıyorum diye içine su tutma sabun şampuan kullanma sadece ılık su yeterli. Her zaman kuru tutmaya çok özen göster çamaşırların tamamen pamuklu olsun. Doktora git ve verdiği ilaçları düzenli olarak kullan.

0|0
    0|0
  • mantar kesin. mantarın pis olmakla bir alakası yok. temizliği daha hoş seviyor. bence fazla kötü olmadan bir uzmana görün. dış mantarsa çabuk kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|1
    0|0
  • Kaşıma pişman olursun

0|0
    0|0
  • mantar vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...