Bi kızla vajinal seks yapmadan ne kadar süre birlikte olabilirsiniz?

sevgiliniz bakire olsa ve vajinal seks yapmak istemese ne kadar süre sadece yüzeysel ilişkiye girebilirsinz oral falan

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de evlenene kadar... 31 yaşına gelmişim, perfect'imi bozamam :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herşey vajinal değildir bence.Karşılıklı uyum önemli.

0|0
    0|0
  • Cinsellik her şeyin başında olmasa da ilişki anlayışımın önemli bir parçası. Çok fazla uzun sürmez öyle bir ilişki... Yaşıma, kişiliğime bakıp bir düşünsün, güvenebiliyorsa bana, bekaretini verir, biz de ona göre sorumluluk alır, yola devam ederiz. Güvenemiyorsa, kendi yoluna gider. Aklınca mantığınca bir eş- sevgili seçer kendine.. Benim uzun sürmez vazgeçmem.

1|0
    0|0
  • ilişki tam anlamıyla olmıcaksa oral mış bilmem neymiş hiç olmasın daha iyi

seviyorsam evlenene kadar elimi sürmeden dururum yeterki yanımda olsun.

1|0
    0|0
  • Hiç seks bile olmayabilir, sadece cinsel tatmin için sevgili olacaksa onun adı farklı olur.

0|0
    0|0
  • Oral daha bi' haz verir sikinti yok.

Yalniz sen simdi oral yapip vajinal seks yapmadigin zaman yine bakire mi olmus oluyosun.. ruhun ors. Olacagina bekaretini ver daha iyi..

1|0
    0|0
    • bunalrı yaptıktan sonra bakire olurum demiyorum sadece vajinal sekste hamile kalma riski var ve ya hastalık kapma bide erkekler bunu yapmadan durabilirmi diyorum

• o ne zamana kadar vajinal sekse izin verirse o zamana kadar birlikte olabilirim, zorla kimseye bişey yapmam, o ne kadar müsade ederse o kadar ileri giderim, hiç müsade etmiyorsa vakit harcayamam...

0|0
    1|0
  • Oral yolla çocuk olsa esim de razi olsa hayatımın sonuna kadar oralle tatmin olmak süper olur hem de :-) orali bulup da bunayacak değilim :)

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsan gerçekten evlenene kadar da beklenir merak etme

1|0
    0|0
  • sevgilim ne zaman vajinal sex yapmak ister ise o zaman kadar oral sex yapabilirim .

1|0
    0|0
  • Ben 9 senedir sevgilimle beraberim ikimizde cinsel ilişkiye girmedik yüzeysel olarak yapıyoruz ancak sorun sanırım sevişmeye başladığınızda ne kadar süre sadece yüzeysel sex yapıyorsunuz diye eğer sevgilim bitir demezse günlerce sürebilir

0|0
    0|0
  • seksin bütün doyum noktası vajinal seks değil sonuçta, karşılıklı anlaşılarak eğlenceli vakitler geçirilebilir mutlaka, o isteyene kadar, o istese de mutlaka bir düşünürüm

0|0
    0|0
  • sevgilim bakireyse tabiki onu beklerim. yüzeysel sekslede beni doyurabilecek bir sevgili tabiki bana yeterlidir

0|0
    0|0
  • seviyosam helalim derim alnından öper geçerim,sevmiyosam çakar geçerim oral falan beni enterese etmez

0|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir bu konu:) daha doğrusu erkeklerin cinsellik deneyimine bakar?:) gerçkten öğrenilmesi gereken bir durum ama hissiyatıda elden bırakmamalı:)

0|0
    0|0
  • bakireliyi bozmadan sex yapmanın bircok yolu var uzatmak size kalmış

0|0
    0|0
  • evleninceye kadar vajinal ilişkiye girmem düğünü beklerim :)

0|0
    0|0
  • evlenene kadar :) zorlamam illa ordan olcak dıye

0|0
    0|0
  • Bana değil... ona bağli olmasını isterdim...

0|0
    0|0
  • vajinal seks ne olaki.

0|0
    0|0
  • sonsuza kadar

0|0
    0|0
  • bir kızla sevgiliysem onu seviyorumdur. ve onu dediğin durumları yaşarken kaybetmek istemeyeceğim için sıkıntı çıkartmam.

0|0
    0|0
  • sevgilimse evlenene kadar beklerim tabiki.. zaten 2.5 yıldır birleşme yaşamadık hiç ama evlendikden sonrada korkup yapmam derse cakarım kıcına tekmeyi.. bu nedir yav bizde erkegiz ! işimiz var gücümüz var arkadaş:D

0|0
    0|0
  • seviyorsam ve evleneceksem sonuna kadar

0|0
    0|0
  • o vajinal isteyene kadar yani o ne zaman tamam aşkım hazırım derse yani zorla onu vajinal yapmaya zorlayamam.

0|0
    0|0
  • beklemek çok zor benim gibi birisi için

Vajinal seks istemiyorsa anal veya oral sekste olabilir

0|0
    0|0

• elimizden geldiği kadar kasarız. olmalı yol veririz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen kadın olmaya karar verene kadar onu idare edersin ama oral yetmez daha da isteği artar bu sefer anal ister.

0|0
    0|0
Yükleniyor...