Soru açıklamada. Evliler yol GÖSTERsİN?

Şimdi ben 22 yaşındayım ilişkiye girmedim ne genel ev ne kız arkadaşlarım ama yakınlaşmalar oldu dokunma yaşadığım insanlar. Şimdi sorum şu yanlış olduğunu düşündüğüm için yapmadım evlenince tadını aldıktan sonra duramazsın diyorlar evli arkadaşlarım genelde 8 ay sonra filan eşlerini aldatıyorlar. Ben bunu istemiyorum. Bu gerçekten böyle mi oluyor. Dışarda arar mıyım bu ihtiyacları.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardeşim kork ma aldatmazsın sonuçta aynı hazzı alıcaksın kişiliği eksik kişiler aldatır yok karım bana yetmiyor yok bilmem ne hep şeytanın oyunları ALLAH bu durumunu bildiği için sana helalini vermiş yok o sarışın yok bu esmer önün gözü bunun götü hep yalan eşinde iş yoksa uyarırsın olmadı ayrılırsın dünyaya gelme sebebini ve vereceğin imtihanı unutma bu duruşunu bozma kardeşim mutlu bir evlilik temenni ederim

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun. Aynı düşüncedeyiz. Eig veriyorum birazdan.

• Mesaj butonum yok nedenini bilmiyorum öğrenirseniz bana yardımcı olun sizin sayfanızdaki mesaj kutusuna yazdım oradan konuşabiliriz

• Yazdım size cevap bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen ciddi misin öyle mi yapıyorlar? :/
    Ben kaldıramazdım herhalde öyle bir şey olsa.
    Takipte kalcam soruyu.

0|0
    0|0
  • Hayatmda daha böyle bir saçmalk duymadm bütn arkadaşların kârktersiz yani

1|0
    0|0
  • hayır bu kişilige bakar.

0|0
    0|0
    • Kişilik meselesiyle bu ben kendimde sıkıntı göremiyorum size bir bayan olduğunuz için bir soru sormak istiyorum

• buyrun yasım 30

• mesaj atsanız ordan sorsam biraz özel gibi. Burdan sormak istemiyorum

• Pff psikolojimi bozdun.

0|0
    0|0
  • Aramazsın o biraz maymun iştahlılık. Acaba başkasıyla yapsam nasıl hissederim daha mı iyi olur düşüncesi. Eşini seversen yapmazsın.

0|0
    0|0
  • Hayir oyle olmak zorunda degil onlar karaktersizmis

0|0
    0|0
  • nası evlendikten sonra aldatıyalar yaa :( lan bu kdınların cektiği nedir arkadaş !!!

1|1
    0|0
    • Çok mu temiz kadınlar?

• evlendikten sonra aldatma diyoruz ! sadık olmaktan bahsediyoruz.

• Ben bu konuda kadınları suçluyorum vermezseniz bu sorun olmaz.

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin arkadaşşların genelde pezevenklerden, ya da sana hava atıyorlar çok çapkınmış gibi, bence çok az kişi 8 ay sonra aldatır. Evde rahat rahat seks yapacak sevdiği eşi varsa, dışarda ne arasın, dışarda seks kolay mı, para, zaman, gizlilik, partner, bir sürü dert. Onlar sana hava atmışlar, eşleriyle yaptıklarını dışarda yapıyor gibi aktarmışlardır.

0|0
    0|0
    • Bana hava atacak insan değil onlar kaldiki benim seviyemde olmadıklarını biliyorlar.

• eğer seviyorsan gerçekten eşinden başkasına bakamazsın bile

0|1
    0|0
  • bu karakter meselesidir.

1|1
    0|0
  • Sana net cevap vereyim kardeşim bu kimle evlendiğine bağlı. Alenin bulduğu veya sevmeden evlendiğin biri ise evet dedikleri gibi olma ihtimali yüksek. Ama severek aşık olarak evlendiysen bunu yapmazsın emin ol..

0|0
    0|0
    • Sen eşinin bunu sana yapmasını ister misin dayı?

• Neyin kafasını yaşıyorsun oğlum sen? adam gibi soruna cevap verdik bana ahlak bekciliği yapacak yaştamısın, boydamısın kalıptamısın? Ben soruna cevap verdim ben böyle yapıyorum demedim. Boş boş konuşma.. Seni adam sayıp yazanda kabahat..

• Relax ag. Sakin.

• Evlenince yapamam ben cocugum rızkını orospuya verip onların gözünün icine bakamam ben..

0|0
    0|0
  • evlendiğin kadın isteksizse ve genel evdeki kadınlar seni baştan çıkarmak için her fanteziyi yaptıkları için onlara gitme isteğin gayet normal olur.

0|0
    0|0
    • Evlendiğim kadınla bu konu Hakkı'nda empatı yapmayı ne istiyoruz ne verebiliriz demeyi düşünüyorum. Aldatmak aldatılmak bana ters?

• Ben evlenmeden bu konuların konusulmasından yanayım 😉

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • aramassın dostum eşinde senin gibi istekli olursa tabi

0|0
    0|0
  • Eşinin seni tatmin edebilme kabiliyetine bağlı.

0|0
    0|0
    • Şimdi öyle dehşet biriyle evlenmek gibi bir düşüncem yok. Ama Zaman'la ilişki konusunda zenginleşmemiz gerekecek ve bunu sağlayacak bir eş arıyorum. İdol o yani.

Yükleniyor...