Sevişme sahnelerinde kadına bakıyorum ..

lezbiyen deyilim oyle seyleri sevmem ama sevisme sahnelerinde kadinin guzel olmasi gerekiyor yoksa bakamiyorum yani benim hosuma gitmese kadin sevisme sahnesi hosuma gitmiyor tabi erkekde onemli ama kadin daha bir onemli benim icin ama lezbiyen sahnelerine falan bakamam yani kimse bana gelipte lezbiyen misin falan demesin sevgilim var asigim gayet mutluyum .. sorum bende bir anormalik mi var neden boyle benimle ayni olan varmi?

Güncellemeler:
arkadaslar dalga gecmeyin bende lezbiyenlik fn yok tiksinirim böyle seylerden ama duydugma göre kadinin kadini begenmesi gögüslerine bakmasi hosuna gitmesi normalmis

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• size hak veriyorum .kadın la kadının öpüşmesi normal karşılanıyor .madı-onna ile britney spears öpüştüştikleri zaman kimse onlara lezbiyen demiyor .bazende kadının kadın poposuna şaplak atması ,birbirlerine dokunması bile gayet normal .seda sayana bir kadın hayranı göğüslerine dokunmuştu .kimsenin sesi çıkmamıştı .seda sayanın lezbiyen hayranı diye birşey de söylenmemişti .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• şahin k izle bol bol kadından soğursun :D bakamazsın bir daha kadınlara :D

2|0
    0|0
  • bole düşünmeniz gayet normal .bende bazen sex içerikli film izlerken kadınların ağırlıklı olmasından hoşlanorom .çoğu zaman sadece lezbiyen filmlerini seyrederim .daha zarif ve zevkli sex yaptıkları gerçek .

0|0
    0|0
  • kendini o kadınla eşleştiriyorsun :))) oyuzden onun mukemmel olması gerekıyor senın için

1|0
    0|0
  • Sanırım cinsel tecrüben az olduğu için kadının ne hissettiğini anlamak adına empati kurmaya odaklanıyorsun. Bence o filmlerden abuk sabuk konuşma ve mimikler kapma, doğal ol, seviş, yaşa, kendin ol.

0|0
    0|0
  • evet sana hak veriyorum kaliteli olmalı çekimi kadınlar güzel olmalı içini acmalı izledigin

0|0
    0|0
  • saslında sorun yok ama senin kendinş nasıl bulduğunla alakalı bir durum olabilir bu arada sakınn kadınları kendinle mukayese etmeyesin:)

0|0
    0|0
  • lez olmuş olsan bile bu kötü bir şey değil...

0|0
    0|0
    • ben karsi degilim ama uygun bulmuyorum

• engelli lezbo

1|0
    0|1
  • gayet normal. ben de kadınlara bakıyorum.

0|0
    0|0
  • normal, merak etme bende kadına bakıyorum :)

0|0
    0|0
  • normal bence

0|0
    0|1
  • gözüne ve zevkine aykırı ondan hoşuna gıtmıyordur :)

0|0
    0|2
  • onlar daha temizler ondan

0|1
    0|1
  • lez olmasan da bisex olabilirsin belkim kadınlara ilgi tam duymak değildir ama hosunada gidebilir

0|1
    0|1
  • hayır sadece kaliteli ve estetik güzellikte p*rno istiyosun e ona göre de öncelikle kız güzel olacak

0|0
    0|0
  • Zaten yönetmenler de sevişme sahnelerinde kadını ön plana çıkarır genelde, yani sen yönetmenin istediğini yapıyorsun sadece :)

0|0
    0|0
  • biseksüellik var gibi

0|1
    0|1
    • yok ya alakasi yok igrenirim öyle seylerden

Kızlar Ne Diyor 6

• Hoşuna gitmek değil o bir şeyler öğrenme çabası ;)

0|0
    0|0
  • aynen ben lezbıyen degılım ama guzel kadınlı vucutları ılgımı cekıyo bende bakıyorum

0|0
    0|0
  • bende önemsiyorum ama ben iki tarafıda önemsiyorum hoş değillerse izleyemiyorum iğreniyorum

0|0
    0|0
  • bu çok normal bende kadınada bakarım güzelse ve ya bana benziosa daha çok hoşuma gider :D

0|0
    0|0
  • link

bu sorudaki ilk cevaptaki linklere bak,beğendiğini söyle.

1|0
    0|0
  • lezbiyensin sende benim gibi

1|1
    3|1
    • tövbe tövbe kaybol kizim

• ben sana lezbiyensinmi dedim sivri zeka. zaten lezbiyen değilim dediğine göre sıkıntı yok :D

• öpüp barisin diyorsun akillisin demi cok belli ;)

Yükleniyor...