Irkçılık mı cahillik mi?

Bıktım artık.Hayatın her alanında ince sesim yüzünden gay diye dışlanmaktan bıktım.Tuvalette,kantinde,yolda herhangi bir yerde hangi ortama ilk kez girersem giriyim aynı acıları kalıplaşmış iğrenç saçmasapan cümleleri duymaktan bıktım.Yapacak bir şey yok hangi biriyle baş edeceğim bilmiyorum. onlara söylenilecek bir şeyim de yok. tek bir insan onlarca zihniyeti nasıl değiştirebilir. öyle şeyler yaşadın ki anlatamam hepsini. mesela bugün iki kişi (otobüse biniyordum tanımıyorum onları) bayanlar önden dediler(daha öncede sesime laf ediyorlardı.) yanlarında bayan arkadaşları vardı bende onlara tepki vermek için ona yol verdim onlarda nasıl da belli ediyor kendini dediler birşey demedim bindim otobüse. Onlara zararım yok sadece sesim yüzünden bu baskıyı görmekten bıktım. kaldı ki ben gayim (değilim aslında ama öyle var sayalım) insanlara değiştiremiyecekleri özellikleri yüzünden böyle davranmak ne acı ne iğrenç bir şey. Sanırım hapse atılmayacaklarını bilselerdi beni öldürürlerdi kendimi değersiz istenmeye bir çöp parçası gibi hissediyorum

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• uuuuu acil psikoloğa gitmen lazım... gerçekten bu düşüncelerle çok yıpratmışsın kendini, bu kadar takma bence kim ne derse desin tınlama...

0|0
    0|0
    • takılmıyacak gibi mi?

• haklısın ikinci durum daha kötü o zaman da moralim bozulurdu hem de daha fena

• ne insanlar var, nete yaz yüzde şekil bozuklukları diye hala sesine karşı takıntın devam ederse gerçekten psikoloğa git...

Kızlar Ne Diyor 5

• allah yardımcın olsun öncelikle senı cok iyi anlıyorum bende r harfini söleyemedim için rahat konusamıyorum psikoloğa git dcemde gtmıcegnı bılıyorum bu kadar sıkıntı yapma bence dıcem de sıkıntıda yapcaksın :S allah yardım etsin :S

0|0
    0|0
    • anladım saol :) sende takmazsın umarım

• çok abartmışsın kimse seni ses tonun yüzünden bu kadar dışlamaz giyimininde etkisi olabilir mi ayrıca hepsini geçelim senin rahatsızlığın falan var mı bazı insanlar rahatsızlığı nedeniyle sesi incelir

0|0
    0|0
    • giyim? kot yeşil tişört ceket ... (esmerim) hasta değilim

• hımm Allah allah insanlar garip kendini üzme ne düşünen düşünür ya seni seven insanlar arkadaşların var mı onlara bak boşver

• aa öyle hissetmeyin lütfen allah sizi öyle yaratmış...gerçekten yumuşakmısınız?

0|0
    0|0
    • hayır yumuşak derken? düzgün konuşalım.

• hayır size nasıl geldi ? Gay olsa bile fark eder mi ki değilim?

• yok canım,üzülmeyin sıkmayın kendinizi kim ne derse desin.

• ses tonun yüzünden mi yaşadın tüm bunları

0|0
    0|0
  • bence onlara kendini kabul ettir ve aldırış etme bozuntuya verme çünkü insanlar genelde birilerini üzmekten kırmaktan büyük bir zevk alıyolar ve kendilerini tatmin ediyolar bu cahillik ırkçılık değil o yüzden bırak onlar cahillikleriy kalsınlar sen aldırma onlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ırkçılık cahillikten dir ikisi ayrı bişey değil

0|0
    0|0
    • sizce bu ne?

• valla düşüncesizliktir ama böyleleri çok sabır göstermen lazım başka bir yol yok dövsen nereye kadar

• aynen

• bunun adı homofobi arkadasım eşcinsellerden korkmadır bunun adı oku öğren sebebini bil geçer

0|0
    0|0
    • ben kimseye bişey yapmıyorum ama artık arkadaşlarımın arkadaşları falan dda bununla mı takılıyosunuz falan demeye başlamış.

• sabret tavırlarını değiştir olsun bitsin sonra cık git ama herseyi bırakarak git

• her şeyi bırakmaktan kastın ne?

Yükleniyor...