Ünide kız arkadaşımla seviştik ve birlikte olduk prezarvatif kullandım ama prezarvatif yırtıldı hamile kalırmı?

seviştikten sora birlikte olduk ben normal yapalım dedim illa kucağına al dedi sora prezarvatif yırtıldı sora boşaldım NOLUR yardım edin hamile kalırmı başıma kalırmı bu iş ve mesela ben boşaldıktan sora herangi bir ilaç filan alsa hamilelik engelleyici faydası olurmu NOLUR YARDIM EDİN?

Güncellemeler:
Arkadaşlar SONUNDA HALLETTİK KONROLE GİTTİK SORUN KALMADI YARDIMI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM :))))))

2|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif nasıl yırttınız la bu nasıl bir ateş, test yaptırın

0|0
    0|0
    • çifte haz olanını almış kız arkadaşım inceymiş bende ilkdefa denedim Denemez olaydım şimdi ne yapmam lazm yaa

• Acilen doktora görünmeniz lazım

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok canım prexervatif takldtan sonra manevi gücü bile yeter :D

0|1
    0|0
  • İlaç olursa bebek sorunu olmaz al tanesi 60 tl ama içi temizliyo

0|1
    0|0
  • Ertesi gün hapları oluyor..

0|1
    0|0
    • ella diye bir ilaç aldım faydasını gördüm

• 48 saate yakınlasmadıysa hap alsın

0|0
    0|0
  • Basima kalir mi ne demek ya? O da az o. degilmis zaten. Sizin gibi yaptiginin arkasinda duramayacak ipsizlerle oluyorlar. Sonra da s. ctiklari veletleri burada beynimizi yiyor.

0|1
    0|0
  • Ella ertesi gün hapı içmesi gerek 48 saat içinde miydi neydi unuttum

0|1
    0|0
    • hemen 4 saat geçmeden aldı içti
      garanti olsun diye allahtan sorun kalmadı :) yoksa şimdi çocuğa isim arıyoduk :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Hemen su an eczaneden ella isimli haptan alin ve hemen icsin.

0|1
    0|0
    • çok saol valla yaa

• Aynen ama cabuk icmesi daha iyi;) bir dahakine daha dikkat edin.

• tamm şimdi gidip alıcam
      içmesini söyliycem

• Doktora gorunsun

0|1
    0|0
    • korkuyoruz başka yolla halledemezmiyiz?

• Guvenebilecegi bir doktor bul yakın arkadaşlarından Şu an tek çare o bence

• Bak bilader eğer başıma kalır mı diye düşünürsen yanlış düşünürsün. Eğer sen o kızı hamile kalmış ise öyle bırakırsan adam değilsin. Sen seks için bir kızla olursa yine adam değilsin. Kalabilirsin. yasmin hapı var o yardımcı olabilir.

0|1
    0|0
    • kardeşim bak haklısın ama insan o durumdayken bişiy düşünemiyo hak verirsinki 22 yaşında olan bir erkek olarak böyle bişiye hazır değilim çocuk filan yani sevgilim bakire de değiilki benle birlikte olduda üstüme kaldı diye düşüniym ben o an panik durumundan öyle cümleler kurudm kısacası

• Ertesi gün hapı alın çözün.

0|1
    0|0
  • KALMA ihtimali yuksek

0|1
    0|0
  • ella hapı içsin

0|1
    0|0
  • İçine boşaldın mı? kendisi hissetti mı kardeşm?

0|1
    0|0
    • Valla hissetmiş ama hemen o günü akşamı ilacı aldım ezcaneden kullandı işe yaradı
      2 gün sora kontrole gittik sorun kalmamışş valla ipten aldı doktor beni resmen

• evet kalır icine boşaldıysan yüzde 99 hamile kalır

0|1
    0|0
    • kalmadı valla eğer başına benzer bir olay gelirse ELLA İSİMLİ ilacı tavsiye ederim

• başıma kalır mı ahahahaha :D

0|1
    0|0
  • 5gun içinde ella içerse sıkıntı çıkmaz diolar ama genede tam emin olunmaz

0|1
    0|0
  • Ertesi gun hapı alsın 24saat geçmeden

0|0
    0|0
  • ne zaman oldu bu olay?

0|1
    0|0