Arap sacina dondu! Yardim edin lutfen.

Heteroseksuel iliskiler icindeyken bir anda ayni cinsten birine asik oldum ama acilmadim ve icime gomdum, zamanla unuttum. Lezbiyen cafeye gidisim bu sebeptendi. Sonra bu cafede bir biseksuel erkekle tanistim. Zamanla birbirimizden cok hoslanmaya basladik. Sorunumuz, onun erkek arkadasinin olmasi. Ben de ne yapacagimi bilmiyorum. Biraz uzak durmaya calistim ama o da cok zor geliyor. Birbirimizi istiyoruz, bir yandan kizlarla birlikteligim suruyor. Nedir bunun caresi, ne yapayim dostlar yardim edin :/

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gönlünce yaşa şu zamanı.. Hepimiz misafiriz şu güzel dünyada. Şu anki durumun ne zararı varki?

0|0
    0|0
    • artik oyle yapiyorum ben de..

• kalbinden geçen şey, pişman olmayacağın şeydir.. yaptığın doğru bence..

Erkekler Ne Diyor 6

• valla arap sacindan beter senin durumun bence bir tarafi sec yoksa buyuk sikinti. bencede baya bir degisiiiikkkk :o

0|0
    0|0
  • Kimin eli, kimin neresinde belli değil

0|0
    1|0
  • götünün üstüne oturabiliyormu?

0|0
    1|0
    • senin altindan cektigimden beri oturabiliyor da sen oturabiliyor musun onu sormak lazim.

• ben erkeklerle ilgilenmiyorum:(

• Sadece erkeklerle degil, saygi ile de pek ilgilenmiyorsun anladigim kadariyla.

• buna kafa yorarsam benim kafam fena kazrışacak, o yüzden sen içinden geleni yap...

0|0
    0|0
  • Naptın abla :( Dağ gibi kızı kaybettik :(

0|0
    0|0
  • yakısıklı bir erkek sevgili bul unutursun onu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni seviyorsa kesin bir tercih yapmasını söyle. Üzülebilirsin de ama belirsizlikten iyidir. Bir de nerede o lez cafe? :)

1|0
    0|0
  • sevdim seni bazı geceler banada uğra:Dtedavi gör yalnızlık başka seylere yönlendirir

0|0
    1|0
    • sen cok ugruyorsun galiba

• bana giren yokta sana giren çok baksana fırsat kollayan girsinde ne olursa olsun diyenden otoyolda bekleyen daha kötü sie gooo

• bir, ben firsat kollamiyorum. iki, yargisiz infazda bulunmuyorum. uc, laflarima dikkat ediyorum ve senin seviyene inmiyorum. dort, bana yakistirdigini ima ettigin seyin aynisinin lacivertini sen yapiyorsun, farkinda degilsin. cok yazik sana. ama sig insan bu kadar olur zaten. seni de, seni egiten aileyi de yargilamamak lazim.

• çok yeşilçamvari olmuş anlatım.10/10 verilebilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...