Seks sırasında bıtmez olay?

Geçen akşam bi arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik yalnız şöyle bi durum söz konusu benim boşalma sorunum var bu fark etmiyor kim olursa olsun geç boşalıyorum gece boyunca sürdü iki ya da üç kez boşalmış olmam lazım artık arkdaşım dayanamayacağını yandığını söylüyordu ve yapmıcam dedi yani sorun nedir nasıl çözerim boşalmayı erkene indirip sayıyı çoğaltabilriim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım cinsel işlev bozuklukları içerisinde en karmaşık olanı geç boşalmadır. sorunu üroloji uzmanları çözebilir. rahatsızlığın şiddetine göre 4-8 ay gibi tedavi süresi var. öncelikli bir araştırma yap bu konuda tedavi yapan bir üroloji uzmanı bul. her ürolog tedavi edemeyebilir. bu konuda tedavi yapmış ve yapan ürolog bulmalısın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Reklam kokan hareketler bunlar.Bunu bir sorun gibi göstermeye çalışmışsın ama aslında erkeklere hava atıyorsun değil mi? Yoksa gizlerdin fotonu,profilini.Çakal.

0|4
    0|0
  • Ben buna raziyimm ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Sürte sürte kıvılcım çıkartmışsın kız napsın

0|1
    0|0
  • aşırıya kaçma kız can taşıyor robot degıl :D

0|1
    0|0
  • boşalma veya boşalmama öncelikle psikolojik ve beyinde biten bir olaydır. kullandığın ilacı veya geciktiriciyi kullanmayı kes, partnerinle uzun uzun oral yaptır düzelir.

0|0
    0|0
  • real doll al 1000-2000euro falan

0|0
    0|0
  • nasıl gec bosalıyorsun bıze de anlatsana :) yawas yawasmı yapıyorsun

0|0
    0|0
  • bendede erken boşalma sorunu var daha ne istiyorsun anlamadım.Keşke bende geç boşalsam diyorum.

0|0
    0|0
    • yaa o daha kotu ızdırp oluyor yap yap nereye kadar bende ısıtyorum kadın aglıyor snonunda

Yükleniyor...