Göruntuyu nasil duzeltebilirim?

Meraktan basladigim biseydi ve hayatimin en buyuk pismanligi oldu. Genital bolgeme dokunarak kendimi tatmin etmek.. uzun suredir yapmiyorum zorluyorum kendimi yapmamak icin. 1.5 yil kadar yaptim. Ve eski goruntusu yok. Biraz daha kirisik ve sarkik gibi duruyor. Bilincsiz ve cahillikle bisey bilmeden yaptim diyemi boyle oldu bilmiyorum ama cok uzuluyorum. Duzeltme sansim yok mu krem vs. Baktigimda sanki kullanilmis gibi gorunuyor. Bu durum cok rahatsiz ediyor beni

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• mastürbasyonla alakası yok onun..

0|0
    0|0
    • Neyle alakali zayifladigim icin mi acaba. Bunyem zayiftir ama verdigim kiloda 1 2 verir alirim arada tekrar kendiliginden veririm falan

• Icimi rahatlattiniz saolun

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• O genetiktir bence, kendini tatmin etmenle alakası yok.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama eskide dil kismi bu kadar kirisik sarkik durmuyordu. Yok mu krem gibi bir cozum

• Şu "kullanılmış" tarzı kelimeler hoş değil. Dediğim gibi estetik dışında çaresi yoktur çok rahatsız oluyorsan.

• Onuda yaptiramam malesef. Dogru diyosun hos degil

Erkekler Ne Diyor 16

• Dediklerinizin sonuçlar ile hiç alakasıyok. Zaten bir çoğunuzda belli bir yaştan sonra genel görüntü sizin gibi olur. Çok takıyor ve üzülüyorsanız bir ürolağa muayene olun gerek duyarsa sizi estetik cerrah'a yönlendirebilir.

0|0
    0|0
    • Ürolog değil jinekolog hatta sorun estetik olduğu için estetik cerrahiye gitmeli. Yanlış yönlendirmeyin

• Bunlar bir birine yakın dallardır ve ürolog bu konuda daha bilgilidir.. Uyarın için teşekkürler yine de...

• Düşünsene herkes kız olsun erkek olsun fark etmez. Masturbasyon yapa yapa vajinasini, penisini büzüştürmüş?
    Boyle birsey cok sacma degil mi
    Yani demem o ki onun masturbasyon yapmayla alakasi yok. Annene felan söyle ondan yardim al olmazsa doktora muayene olmaya git..

0|0
    0|0
    • Anneme gostermeden ustu kapali goruntusunu anlattim normal dedi. Ama ne bilim evlensem karsi taraf sorun etmezmi niye yaptin demez mi. ya da kullanilmis gibi duruyor gibi laf etmezmi. Korkuyorum goruntu yuzunden

• İşte mast yaptıkça vajina dudaklariniz sarkar diyoruz anlamiyorsujuz

0|0
    0|0
    • Bilgisizdim bilsem yaparmiydim. Cok pismanim yapmiyorum iste

• Yapacaksindir. Seks yapmiyosan veya oral, mast yapacaksin

• mast bir şey yapmaz bence siz oraya ağda yaparak şeklini sarkıtıyorsunuz

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler, kullanıyosan sen kullanıyorsun :) gelişitğin için olabilir o, bazıları dudaklı olur bazları düz. demekki senin ki havalı bişey olacak :)

0|0
    0|0
  • malesef yok :/ penis gibi değil vajina sadece et parçası penis de öyle ama kıkırdaksı ve sinirlerden olduğu için bir şey olmuyor

0|0
    0|0
  • Yıllar geçtikçe böyle olması normal. Olayın yaptıklarınla bir ilgisi yok. Tasalanma boşuna.

0|0
    0|0
  • Ne halde şu anda bakıyım

0|0
    0|0
  • BUZ tedavisi uygula

0|0
    0|0
    • Buz tedavisi derken ne yapmam gerek?

• Tesekkurler bilgiler icin

• HAYAT ta basarilar mutluluklar

• ikinci el gibi duruyo demi

0|0
    0|0
  • Geri dönüş yok guzelim

0|0
    0|0
  • Sen Nasıl bir mast yaptın da o hale geldi ilginç

0|0
    0|0
  • Ilıskıye gırdınmı tatlım hıc

0|0
    0|0
  • yapmasanda o hale gelirdi bence üzülme millet kim kime dum duma zerre vicdan yapmıyor üzülecek bir şey yokki belkide bölesi daha kadınsı görünüyordur bilemessin

0|0
    0|0
  • Of ya inş Kocan yanlış anlamaz kuzum üzüldüm senin için... Rahatlayınca kendini salmış bırakmış rahstlamışsın ondan öyledir... Fazla sürtme oralara...

0|0
    0|0
    • Uzun zamandir yapmiyorum. Bende ondan korkuyorum yanlis anlasilmaktan

• Cok mu sık yaptin ve uzun tutuyormuydun

0|0
    0|0
    • Hayir bazen gunde 2 kez bazen 1 ayda 1 kez 2 kez. Uzun tutmuyodum 1 2 dk hizlica yapar birakirdim

• Aslında cok yapmamışsın bir zararı olacağını sanmam ama 1 2 dakikada nasıl zevk alabildin ki

• Ve bu durumun kilo alıp veemeyle ilgili olduğunu düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Birincisi 'kullanılmış' ne kadar itici ve aşağılayıcı bir tabir bir kadın için. Sizi gerçekten kınadım. Kadınlığınızdan utanmalısınız. İkincisi fazla masturbasyon deformasyon oluşturabilir tabiki. Labioplasti olmanız gerek. Bunun başka çözümü yok. Evli olmayanlar da sıkça yaptırıyor bu estetiği.

0|0
    0|0
  • mast dan olmaz canım o..

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiş alakası yok ben yıllardır yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...