Lezbiyenliğe eğilimim mi var bilmiyorum

Lezbiyen videoları izlerken çok hoşlanıyorum hatta o şekil mast. yapıyorum arada. Merak edip bende bir bayanla sevişmek istiyorum ama küçük bir şehirde yaşadğım içinde bulamıyorum. Bir çocukta benle çıkmak istiyor ama ben onu öpemeyceğim bile ona dokunamıcakmşm gbi bir his var içimde kabul etmiyorum. nolucak böyle bilmiyorum

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Lezbiye olabilirsin de olmayabilirsin de.. Ama bu videoları izlemekten zevk alman tek başına senin lezbiyen olduğun anlamına gelmez.

Darian Leader'in "Kadınlar Neden Yazdıkları Her Mektubu Göndermezler?" adlı kitabını bul ve oku. O zaman göreceksin ki cinsel açıdan en sağlıklı kadınlar senin gibi hisseden kadınlardır. İçin rahat olsun

Sebeplerini Freud çok güzel açıklamıştır:

Bir bebeğin hayatında yaşadığı ilk tatmin duygusu annesinin memesi iledir. ( Buna Ödipal dönem denir). Tüm bebekler ( yani hem erkek bebekler hem de kız bebekler ilk tatmini bir kadın memesi ile yaşarlar) Bu nedenle erkeklerin de kadınlarında mesela güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmaları gayet doğaldır. Asıl güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmayan kadınlarda ya da erkeklerde bir bozukluk aramak gerekir.

Sütü gelmediği için ya da göğüslerim bozulmasın diye bebeklerini emzirmeyen kadınların çocukları büyüdüklerinde çok ciddi cinsel problemler yaşadıkları gözlemlenmiştir. Aman kızlar eğer çocuk yaparsanız mutlaka emzirin. Eğer emzirmeyecek iseniz doğurmayın. Mutsuz bir insan eklemeyin topluma. ( eğer sütünüz olmazsa da süt anne bulun ama sakın biberona yönelmeyin)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen küçük şehirde yaşıyorsun diye orada lezbiyen kimsenin olmadığını mı düşünüyorsun, vardır mutlaka...

1|0
    0|0
  • varsa boyle birsey sana face den gruplar var arkadas ayarlıyayım ordan

0|0
    0|0
    • ne gibi gruplaaar

• bisex.lez grupları var tanısırsın kızlarla konusursun kafana uyarsa yasadıgın yere yakında cıkabılır takılırsın ıste ekle özelden atım link

• aşağıdaki bayana dikkat et. sizi bir araya getirelim.

aranızda takılın işte

1|0
    0|0
  • burda çok profilini aç yeter :d

1|0
    0|0
  • lez olsan bile bu kötü bir şey değil...

0|0
    0|0
  • yavrum boş ver lezılerı kendı ozune donn tatını çıkar

0|0
    0|0
  • bende lezbiyenim o zaman çünkü sadece lezbiyen p*rnoları zevk veriyo :)

0|0
    0|0
  • aynen aga bende sevıyorum :))

0|0
    0|0
  • önce bir erkekle dene sonra kararını ver

0|0
    0|0
  • sen bu lezbiyen p*rno işini azalt normal p*rnolara bak yani erkek-kız sevişmeli p*rnolara bak.. zamanla bu sorunu ortadan kaldırırsın :)

1|0
    0|0
    • dayanamayıp tekrar geri dönüş yapıyorumm:)

• denicem :D

• istersen sohbet edelim seni azdırayım ne dersin sohbetim çook azdırır seni :D

Kızlar Ne Diyor 4

• normal sevişme videoları gir çıktan ibaret. Erğekin bir kadına diğer taraflarının dışında dokunduğunu göremezsin. Buda haz vermez. Lezbiyenlik olayında kadın olarak en doğal ihtiyacın dkunma güdün fazlasıyla giderildiğinden o videoları tercih edersin. Bu senincinsel tercihinin lezlik olduğu anlamına gelmez. Sadece dokunma sevilme düşüncesi senin hoşuna gider. Onun yerinde erkek olsa daha mutlu olursun o ayrı.

2|0
    0|1
  • geçici heves dir bunlar belki

1|0
    0|0
  • bendede lezbiyenlik var biraz

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var lez degılım ama ızlemek hosuma gdıor

1|0
    0|0
Yükleniyor...