Sevgilimden ayrıldım doğru mu yapmışım ?

Bakire değildim biz bununla birlikte olduk işte sonra bana birgün sana güvenmiyorum ne yaptığın belli değil evleneceğim insan gelir kardeşimin doğumgününe ancak dedi (2.birlikteliğimi onunla yaşamıştım )

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı bir ytercih yapmışsın.kimsenin seni küçük veya başka türlü görmesine izin verme. Sana değer veren saygı duyan geçmişte doğru veya yanlış yapmış olduğun tercihleri yadırgamayan bir insanla olmayı dene.kimse kimseden üstün değildir .seni küçümseyen birini bırak sevgili normal bir insan olarak dahi hayatında tutma.kim olursa olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakkindan hayirlisi cok kafana takip uzulme derim ..ama daha dikkatli olmani tavsiye ederim bundan sonra..

1|0
    0|0
  • bu konunun sıkıntısı da budur istersen bir kere bir hata yap ..gerisi aranızdaki güvene kalmış

1 kere ya da 10 kere ya da hatta belkide onunlayken bile bunu başkasıyla yapmış olabiliceğin ihtimalini doğurur .bu nedenle güven önemli.

1|0
    0|0
  • evet doğru yapmışsın da. Artık kimseyle yatma. Tadını alan işi bitmiştir. Artık seninle işi olmaz. Seni cinsel anlamda isteyen biriyle değil normal seven biriyle birliktelik yaşa ama asla kimseyle yatma. Eşini bekle...

1|0
    0|0
  • karakterini öğrenmiş oldun işte demekki sana hayır yok ondan s... et gitsin bence

0|0
    0|0
  • kızlık zarıyla mı evlenmek istiyor erkek arkadaşın ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok seviyesiz ve karaktersiz bir adammış...

insan böle adamlarla karşılaşınca bırak seksi, aşkı , hayattan soğur ya.. Evlerden ırak...

adiler baştan renklerini belli etseler ancak köpeklere kalırlar zaten...

Bakire bir bayan olarak söylüyorum. Böyle bir adamla asla ama asla evlenmek istemem!

1|0
    0|0
  • sende deseydin bende karakderli insanların doğumgününe giderim zaten..sizle işim olmaz.

1|0
    0|0
  • has s...:/iyi yapmışsın ya yatacaksan sevgililerini tercih etme:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...