Evli veya sevgilisi olanlar bu soru size

bir kaç günlüğüne eşinizle veya sevgilinizle birlikte cinsiyet değiştirme imkanınız olsaydı değiştirmeyi tercih eder miydiniz? mesela erkeksiniz siz kadın eşiniz erkek olacak bir kerede o beni becersin veya tam tersi kadın erkek olacak bir kere de ben ona sokim dermiydiniz:))

• Yok halimden memnunum
    40% (4)57% (13)52% (17)Oy Ver
  • Beni beceren kocamdan intikam zamanı geldi:))
    40% (4)0% (0)12% (4)Oy Ver
  • Bir kerede karım beni becersin ne olacakmış sanki
    20% (2)43% (10)36% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım öncelikle şu batılı anlayışını beğenmiyorum. becerme kelimesi bence kadınlara hakarettir. batılı diyorum çünkü onlar kadına sex kölesi gibi bakar. insani bir yaklaşım değil.

cinsellik paylaşımdır ve sevişilir. burada kimse kimseyi becermez. kadınlarımıza bu şekilde becerdim, si*tim falan filan kelimeler bana göre hakaret. sevmiyorum.

bu ön açıklama ardından da şunu söylüyorum. ben her zaman mutlu güzel bir ortamı yoğun duyguları kadınımla ortak ve eşit olarak paylaştığım için intikam, yer değiştirme gibi şeyler sözkonusu değil. intikam için acı çekmek zarar görmek gerek. böyle bir şey olmadığına göre ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim hiç öyle bir şey aklımdan geçmedi şimdiye kadar ve çok saçma görünüyor bana. Çünkü ben sadece bedenimle erkek değilim. Benim ruhumda erkek. Benim gibi herşeyiyle kendini erkek hissedenler içinde sanırım öyle görünecektir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • erkek merak ediyosa bunun için değişime gerek yok verir arkadan anlar nasıl bişey olduğunu ama kadın için bişey diyemem

0|0
    0|0
    • Beraber oldukları kisi ile değişim ister mi demek istedim

• anladım ama ne bilim garip oldu ben istemedim hiç istemezdimde

• fantazi dünyan ne kadar gelişmiş senin şaşırdım valla

0|0
    0|0
  • sevgilim böyle bir şey olmasını çok isterim demişti bir muhabbetimizde bende merak etmemiş değilim yani

0|0
    0|0
  • Allah seni napmasin cok piss güldümm :-)

0|0
    0|0
  • Tahminime göre intikam almak isteyen kadınlar çoğunlukta olabilir ama bu değişim isteği içinde olacak erkek çok çok nadirdir.

0|0
    0|0
    • intikam olmaz da belki merak dan isteyen olabir. erkeklerden de özellikle de evli erkeklerden bir defalığına bile olsa denemek isteyenler olacaktır diye düşünüyorum.

• Olmaz diyemem günümüzde işler değişti pozisyonlarda değişsin isteyenleri okuyoruz nette.Strapon la kocasını beceren kadınlar var.

• çok ateşli

0|0
    0|0
  • bi kere de ben ona sokim ahaha

0|0
    0|0
  • allahım nasıl bir psikoloji bu of hayır tabi:D

0|1
    1|0
  • hlımden memnunum

0|0
    0|0
  • yok istemem erkek kalmak daha iyi

0|0
    0|0
  • aslında isterdim kadın olmayı seksten bizden daha çok zevk alıyorlar:))) ulan baksana bir zevk uğruna karı oluyoruzzz :)))

0|0
    0|0
  • Her halükarda, her şarta sokan ben olmak istiyorum :D :D :D Helal sanaaaa

0|0
    0|0
  • harbi bu ne yaaaa... :/ tabiki hayır..

0|0
    0|0
  • ben halimden memnunum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vallah bunu çok istedim kocam anlasın beni diye :)

0|0
    0|0
  • isterimmmm :)

0|0
    0|0
    • neden ki))

• bir bayan fanteziniz var mı hiç bayan bayana

• evet varrr

Yükleniyor...