Vajınal temzilik hakkında yardımcı olun lütfen?

Akıntım var vajınam kokuyor süreklı dr gittim ılaç kullandım geçiyor yıne başlıyor süreklı aynı. Kokuyu gideren temizliği için hel falan ne kullanayım eşim oral yapmıyor doğudu benden :(

Güncellemeler:
Şu hustla denen adi herifi şıkayet edin lütfen rica edıyorum

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun ama kokunun nedeni akıntı olduğu için temizleyerek geçebileceğini sanmıyorum.. bence siz akıntıya neden olan sağlık sorununa odaklanın.. böylelikle daha kolay hallolur sıkıntıızn.

1|2
    0|0
    • EIG için teşekkürler..

• Hayir demek istedgim herkes dalga gecmis ciddiye alan tek sendin. Hakettin tabikide tşklrr

• bende teşekkür ederim..

En İyi Kız Görüşü

• temızlıge dıkkat etmen lazım.. bırde tazyıklı su yapma vajınana yıkarken.. mantar enf varsa kolay kolay gecmez tatlım. bır tedavı surecı gerekıyor. kokulu akıntı hala enf un var oldgunu gsterır.

1|0
    0|0
    • dalga gecılecek bırsey yok saglık bu. ıdrar yolu enf varmıs sımdı okudum oda hemen gecmez tatlım. kronık ıse de tekrarlar. ayagını sıcak tut ve dr a bunun tekrarladıgını soyle.

• eıg ıcın tskler ^^

• Bende tesekkr ederm denicem sagol canm :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Mantar oluyordur devamli.
    Naylon ic camasiri kullanma ve wc leri cok temiz tut
    Ayrica esindende gecior olabilir.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Oda spreyi kullan dag esintili

0|0
    0|0
  • :D gerçekten küresel bir sorun

0|0
    0|0
  • YEDIKLERINI gozden gecir

1|0
    0|0
  • malesef eger kokuyosa yanaşamaz sirkeyle yıkamanın iyi geldiğini dumuştum. normalde işedikten sonra yıkıyor musun yoksa sadece siliyor musun vajinanı. ve günlük ped kullanıyor musun? kilodunu ne kadar sürede bir değiştirirsin

0|0
    0|0
  • Sünger koy suyu çeksin sonra olay başlangıcı yapılır

0|0
    0|0
  • canım a. ına küçük küçük karanfillerden yerleştir. koku sorununu o şekilde giderirsin.

0|0
    0|0
  • O kokuya bayılıyorum ben sen de yok etmeye çalışıyorsun. of yaaa!

0|0
    0|0
  • krem sürsen

0|0
    0|0
  • Mantar mi var

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Akıntı ne ıslanma ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mikrop kapmış olabilirsin

0|1
    0|0
    • Çişini kakanı yaptıktan sonra mutlaka taharetlen. Bir de klozete oturma sağlığın açısından.

• Pamuk tika oraya. Camasir degistir. Kakani yaptiktan sonra sabunla yika poponu kaka da kokar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...