Öğrenci evine cıkacagım da

ilanlara bakıyorum ne abaza bir milletiz yemin ederim utanıyorum. kira istemem bayan olsun diye ilan acan mı istersin 3 tıp ögrencisi erkegiz bir tane kız arkadaş arıyoruz yazan mı travesti arayan mı bayan istemek hakkım onlar daha titiz diye minare kılıf uyumu saglayan mı? bu kadar düştük mü arkadaşlar ne kepazelik bu ya

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• O yazdıkların yıllardır var. yıllardır erkek ögrenciler yanlarına kız ögrenci arıyorum ilanı verir. uzun ssüredir bu var. ilk defa karsılasıyorsan garip ki normal. cünkü ev ilanlarına tabi daha önceden ilgilenmedigin icin bakmıyordun.

Herneyse kız arkadaş bulursun ilan ver ya da ilanları takip et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Birde şöyle düşün o ilani arayanlar var ;) Arayan varki ilani veriyorlar muzik kanallarinda tel numaralari geçiyor arayan olmasa göndermezler

0|0
    0|0
  • Kalkmamis bir dusmez

0|0
    0|0
  • Sen ne diyosun yaa geçenlerde samimi bir bayan arkadaşıma ew arkadaşı bulmamız gerekti. sırf bu sebeplerden ötürü yapıştırdığımız ilanlara (Sadece bayan) yazdık kendi numaramı verdim iletişim için, nereden baksan 10 kişi aradı erkek olmazmı die.

0|0
    0|0
  • İnsanlar niyetlerini başka sözlerle gizleyebilirler sen de tanıdığın bildiğin hemcinslerinle eve çık yalnız şunu da anlatmadan geçemiycem eski ev arkadaşlarım ( 4 erkek) ben mezun olduktan sonra erasmusla gelen bir kızı ev arkadaşı olarak almışlardı,hiç biriyle bırak aralarında birşey olmayı sevgili bile olmadılar,iyi insanlar da var.

0|0
    0|0
  • Genelde iplenmeyen tipler.

0|0
    0|0
  • Netten öğrenci evi bulursan eğer kız olsa bile çok dikkat etmende fayda var benden sana bir tavsiye böyle bir sorunun varsa eğer kendi sınıfından bildiğin birileriyle eve çık derim. Yoksa her an her şey başına gelebilir.

0|0
    0|0
  • Kız arayanları anladık da trans istemek neyin nesi yahu :D Adamlar niyeti bozmuş iyice hahahaha

0|0
    0|0
  • Kepazelik değil, bitmişlik... Kimliksiz karaktersiz şahsiyet yoksunu bir toplum inşa edildi son 80 yılda.

0|0
    0|0
  • dünyada kadın olmak zor .. türkiyede kadın olmak cok daha zor ... iyki kadın olmamışım :Pp

0|0
    0|0
  • bide eve çıktığını düşün :D

0|0
    0|0
  • sen en iyisi yurtta kal

0|0
    0|0
  • la sabahın 5 ine kadar belki bir tane düşürürüm diye net in başında olan var :))

0|0
    0|0
  • sana hep denk gelmiş özellikle mi bunları aradın normal bir sürü ilan var.

0|0
    0|0
  • İşin gerçekten çok zor durum içler acısı.

0|0
    0|0
  • tanımadığın insanlarla eve çıkmanın ne manası var güvenebilir misin ? bence en iyisi eve çıkacak bikaç arkadaş bulup onlarla gitmek

0|0
    0|0
  • Herşey bayanların yüzünden...

0|0
    0|0
  • İlk yazdığın ilan fenaymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Garip işte kira istemem kız olsun yeter..Mantığa bak hele.

0|0
    0|0
  • %90 kesim boşuna ünv. okuyan tipler

0|0
    0|0
    • boşuna üniversite okuduğu kanısına nerden vardın orayı anlamadım

• Altında bmw var diye laf atan kızlarmı dersin, cebinde sigara parası olmayan ama ille kızla gezicem diye okulu asan mı dersin bunların hepsi mevcut

• orda seni anlattığımı belirttim ama anlamamışsın herhalde, neyse en azından saçma sapan bir soru sorduğunu kabullenmişsin sen de, o bile büyük bir olay senin için. bu ülkede kadınların çoğu iş atar, erkekler de abaza abaza gezer bu kadar basit. sen de bu zincirde internetten kendine yer edinmiş bir insansın. takma o yüzden, önce kendini eleştir sağdaki soldaki yanlışlıklara itiraz etmek yerine.

engellediğin için teşekkürler bu arada :)

0|0
    0|0
  • ilandan öğrenci evi bulursan, leşini ıssız bir yerde bulurlar sonrasında benden demesi. tanıdık biriyle cık cıkacaksan. sınıf arkadası, yurt arkadası...

0|0
    0|0
    • öyle ilanlara bulaşmıyorum bile zaten :) örnek amaclı anlattım

• sen topyekün ilandan bulma bence. tavsiye etmiyorum sehir dısında okumus biri olarak. abla sözü dinle.

• ahhh grıbım guvenılmez bu devırde kımseye mıllet sasırmıs dınden imndan yoldan cıkmıs

0|0
    0|0
  • şuraya yazan erkeklerin %90 ının da böyle olduğunu biliyorsun ve bunu buraya yazıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • kimse kim oldugumu nerden oldugumu bilmedigi için sıkıntı yok. yazma sebebime gelince içlerinde benzerleri varsa belki biraz utanır diye

• kişiliğini kolayca gizlediğin için içindeki ilgi ihtiyacını sorunsuzca gideriyorsun burada, o tarz insanları buradan utandırmaya çalıştığını söylüyorsun, da bu işin kılıfı. o tarz insanlar utanmıyorlar ki zaten, böyle şeyler yapabiliyorlar. kişiliğindeki eksikliğini tatmin ediyorsun sen resmen. yazık.

• bana kendini anlatma istersen. burda ne salak sorular var bula bula bunu mu buldun eleştirecek. komiksiniz!

• isteyenin bir yüzü vermeyenin ...orasını sen şaap:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...