Gozle gorulur varikosel :/ ?

Testis torbasi sarkil oldugunda gorulen varikoselim var bugun docent doktora muayene oldum ileri derece dedi, yaşım daha 19 😒😒 sperm testi yaptircam 2 hafta sonra ya ameliyay cikarsa? Bu testi hastanede nasil temin edicem? Moralim cok bozuk kimseyede belli etmedim bilgisi fikri olan bir sey desin?

Güncellemeler:
Help
helpppp

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bendede var ama ameliyat hemen olma.

0|0
    0|0
    • başkan nabıcam ne yapıcaz daha dogrusu :(

• Ne takıyosun bu kadar çok kolay bir ameliyat tır Dar boxer giymr dar kot asla giyme geniş boxer geniş kıyafetler çok ağır kaldırma bide düzenli boşal keçiboynuzu pekmezi iç spermi düzeltir

• Hicte dar giymem sevmemde o yonden iyiyim , haftada 2 3 kez bosaliyorum genelde bu duzendeyim. Keciboynuzu pekmezide iciyorum 1 aydir spor yaptigim icin protein icin almistim spermlerede faydasi varmis, at bilmemne bitkisi varmis o da faydali diyolar ibrahim saracoglunu arastiriyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Nedir o varikosel...

0|0
    0|0
    • Hocam bacakta varis oluyo ya hani damar genisliyo iste o testiste olunca varikosel deniyo bide fazla kan gectigi icin o ince isi dengesi bpzuluyo kisirliga sebep olabiliyo

• Kardes 2 hafta ince oldum eger agri ya da kisirlik ilerlemesi yoksa olma o kadar kotu birsey degil soracagin soru varsa sor ben oldum askerim hava degisimine geldim izin vermediler

0|0
    0|0
    • ağrı yok kardeş gaz sıkışması oldugunda bazen anlık bir sıkışma oluyo orda , bazende hassasıyet oluyo, fazla ayakta durunca sol ayagım yoruluyo hemen orda bır şey hıssetmıyom belkı ama dedıgım sure 1-2 saat falan yanı, beni rahatsız eden bir şeyi yok, sadece görünüşte hafif sol kısımda bir toplanma goruluyo, sperm testı yaptırcam çok ırkılıyom amelıyat ıçın cok hassas gelıyo bana oralar...

• Yara yerinde sertlik oluyor uyusukluk hala devam ediyor

• Ben kolumu kirdim hala ceremesini cekiyom ameliyatsiz kaynadi 2 sene oldu daha ama hala devam ediyo etkileri simdi ameliyat olursam oturma kalkma bir anda canin yanar falan bunlari cirakamiyom kafadan

• Ameliyat çok kolay kardeşim. Olmazsan kısırlığa kadar gider. Ameliyat çıkarsa aksatma derim.

0|0
    0|0
    • Moralim cok kotu internetten izledim bide simdi cok kotu oldum

• Orası sıcak olmamalı. Dışarda olmasının sebebi var zaten

• Ozel sicak tutmaya cabam yok ama ekstra yapabilcegim ne var ki cok sicaknolmamasi icin

Yükleniyor...