Sadece arkadaş olarak yaklaştığını benimle arkadaş olarak gezmek istediğini söyledi. Anlamıyorum ne yapmak istiyor?

Arkadaşlar benim bundan yaklaşık 2 yıl önce biten bir ilişkim oldu.Bu çocuk bu 2 yıl içinden belli aralıkla bana sürekli mesaj atıyordu.Ozamanlar ayrılmış olmamazı rağmen hala hoşlanıyordum yalan yok ayrıldıktan sonra ilk konuşmamızda buluşmak istediğini söyledi ve kabul ettim ama konu belli bir süreden sonra yaşadığımız cinselliğe vardı.Bende tersledim ama bu terslemelerimi rağmen hala mesaj atmaya devam etti.Hatta istanbulda oturmasına rağmen evet de yarın gelirim dedi.Tel numarımı değiştirdim faceten mesajlar attı ordan engelledim başka bir adresten mesaj attı ama istediği sadece cinsellik başka bişey değildi.Hatta ağır kelimeler kullandığımda beni seni bütün okula rezil ederim yaşadıklarımızı herkese anlatırım dedi ve tehtid bile etti tabi yapmadı bende onun istediği şeyi yapmadım.Yakışıklı bir çocuk okulda herkes tarafından beğeniliyor.İstese benim gibi bir çok kız bulabilir en azından benim azarımı işitmez.Şimdilerde tekrar mesaj attı ve sadece arkadaş olarak yaklaştığını benimle arkadaş olarak gezmek istediğini söyledi anlam veremedim.Sizce ne yapmak istiyor?

Güncellemeler:
site yöneticileri taraafından konumun silinmesini istiyorum

0|1
212

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara baya yalnız kalınca sana sarılmış.sonra seninle yaptıklarını düşününce azda olsa vicdan azabı yaşamış..Şimdi ise kendi vicdanını rahatlatıyor sadece..Ama sonuç yine aynı olacak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Seni tav edip yataya atmaya çalışıyor be kızım,ne yapmaya çalışacak. Ne kadar saf oldu bizim kızlarımız böyle anlamıyorum..

1|0
    0|0
  • annem okulda istedigini elde bilir ama istedigi ile demek ki sende ki cinselligi yasayamiyor. vucudunu kullandirtma. inanmada ne arkadasligiymis tehditten sonra.

0|0
    0|0
  • seni bununla tehtid edecek kadar ahlaksız birisi heralde seninle evcilik oynamak için aramıyordur bu kadar seni. niyeti belli uzak dur bence...

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarınızı tekrarlarmak istiyo daha ne yapmak istesin uzak kalmaya devam etmelisin

0|0
    0|0
  • Anlattıgına göre çok pis biri ondan uzak dur öylelerini iyi bilirim laflarına aldanma cevap verme çok rahatsız ederse polisi ara peşini bırakır

0|0
    0|0
  • niyetini zaten daha önce açıkça söylemiş... Hala anlamadın mı ? :)

0|0
    0|0
  • valla niyet belli gerisi sana kalmış:)))

0|0
    0|0
  • Istemiyor isen boşver niyeti belli seninle yaptığı cinsellik hoşuna gitmiş seni istiyor

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşayabileceği bir arkadaşın olmak istiyor.

ve ksde ne istediği ile ilgli çok soru var..

0|0
    0|0
  • niyeti belli arkadaşça yaklaşıp Yine o konulara girecek

0|0
    0|0
  • ne yaşadın onunla?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• taktik bu sana bi yanaşsın sonra cumbaa yatak

0|0
    0|0
  • açık sözlülükle olmadığını anladı şimdide dolaylı yoldan seni yatağa atmanın derdinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...