Vajinusmus hastası ile evlenirmisiniz?

bendevajinusmus var vajinusmus hastasıyla evlenirnisiniz

0|3
2|41

En İyi Erkek Görüşü

• Çok büyük sıkıntı olur ya... Ben elimden geleni yaparım, yardımcı olurum, gerekirse tıbben destek alırız ama bu çok uzun sürerse ve kalıcı olursa bir noktada bunalır ve yorulurum... Hayatın gerçeğidir cinsellik. Eğer bunu evlendiğimde serbestçe yapamazsam benim psikolojim bozulur. İster istemez insanın aklı başka yöne kayar... En doğal hakkımdan mahrum kalmak olmaz ya... Bence sende otur ve mantıklı düşün. Başta bana kızabilirsin ama bana hak vereceksin... Bu hayatta bir çok şeyden mahrum kalmış biri olarak elimden onun alınmasına uzun süre tahammül edemem sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Cinsellik için evlenmiyorum sonuçta. Sevdiğim için evleniyorum. Vajinismus çok mühim bir hastalık olabilir ama sevginin çözemeyeceği sorun yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Burda özelde konuştuğum birinde daha varmış bu rahatsızlık var neden evlenilmesin yürekten seven takılmamalı böyle şeyleree ayrıca üstesinden gelinmeyecek bir durum değil evleneceğin erkeğe büyük sorumluluk düşüyor psikolojik olarak kasılmalar sonucu oluşan bir darlık acımayacağı konusunda seni bilinçlendirmeli ve anlayış göstermeli ;)

0|0
    0|0
  • Seviyorsa, seviyorsam mutlaka düşünürüm evet cinsellik büyük ölçüde olmazsa olmazlardan fakat sunu da dusunmek gerekiyor
    Evlendikten sonra büyük bir hastalık geçirip cinsel hayattan uzak kalmayacagimiz ne malum
    Ya zaten sabırla yaklasilacak bir durum mutlaka tedavi yolları aranabilir ve sonuçta başarıya ulaşacaktır

0|0
    0|0
  • Doğru erkek gibi bir kişi ile evlenirsen senin o hastalığını tedavi eder merak etme..

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın var mı şu an?

0|0
    0|0
  • Kuma kabul ediyorsa evlenirim

0|1
    0|0
  • İçine giremedikten sonra ne yapayım öyle seksi peh

#EngüzelyerimKalbim

0|1
    0|0
  • evlenmem.

0|1
    0|0
  • şöyle bir yorumlara baktımda yok seviyorsam evlenirim cinsellik 2. plnda falan demiş lan hepiniz abazalıktan gebereceksınız birde evlenınce sesx mi yapmayacaksınız

0|0
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • tabii

0|0
    0|0
  • o hastalık kaba saba bilmeyenlere sorun. bana sorun olmaz:)))

0|0
    0|0
  • Hayir o zman bedava olmuyuo

0|0
    0|0
  • Evlenirimde sen nasil tespit ettin?

0|0
    0|0
  • neden olmasın daha cok zevk verırler seks te kendılerını kasarlar kasıncada vagınaları daralır erkeklerde sonuna kadar koklerler kadının ıraz canı yanar ama erkek cıldırır

0|0
    0|0
  • elbette ki bunu eski sevgilimle asmistik

0|0
    0|0
  • Aa senin bahsettin nevruz hanim icin mi?

0|0
    0|0
  • Yok kalsin.

0|0
    0|0
  • Tedavi ederim o yüzden sorun değil

0|0
    0|0
  • O nasıl bir hastalık

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • Vajinumıs kalıcı bir şey değil geçici bir durum. takıntı yapma

0|0
    0|0
  • Tedavisi var artık. sorun değil de vajinismus olduğunu nerden biliyorsun

0|0
    0|0
  • Sevdiğimle ruhlarımız sevişmiş bedenlerimiz de elbet bir gün sevişir. Önce sağlık.

0|0
    0|0
  • sonucta tedavisi olan bisey sıkıntı yapmam

0|0
    0|0
  • nerden biliyorsun? bunu anlaman için reel bir ilişki yaşaman erkeğin sana girememesi gerekir

0|0
    0|0
  • sen uyuyorsun vajinimus tarihe kavuştu hap çıktı duymadınmı?

0|0
    0|0
  • evlenırım yenmen ıcın ne gerekırse yaparım

0|0
    0|0
  • Vajinismusun çözümü var. Akrabamda bile olan bir kaç kişiyi tedavi ettim

0|0
    0|0
  • Seviyorsam tabii ki.. ne yani sadece seks icin mi evlenecez? sen oyle saniyon sanirim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajinusmys tedavi edilebilir bir rahatsızlık. Bir jinekoloğa git

0|0
    0|0
Yükleniyor...