Bekaret ne kadar eder?

çok ama çok arzuladığınız bir kadın var? çok ta paranız var. kızın gerçekten geçerli bir nedenle paraya ihtiyacı var?

yani öyle yollu bir şey değil. para karşılığında size bekaretini vermeyi teklif ediyor?

Ne kadar verirdiniz?

Güncellemeler:
duygulandım bir kaç cevaptan :) +1 ler :)

bu arada sadece Binbir Gece adlı diziden esinlenmiştim! böyle bir durumum yok allaha şükür olsun!

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim çok arzuladığım bir bayan varsa ve ben onu istiyorsam bunu normal yoldan karşılıklı yaparım. Hiçbir zaman bir bayanın zayıflığından yararlanıp bir şeyler yapmayı düşünmem ayrıca aklımdan bile geçmez. Eğer paraya ihtiyacı olduğunu bilirsem ona karşılıksız yardım ederim. Daha sonra kendini toparladığında sorunu olmadığında onunla iletişim kurmaya çalışırım. Bir bayanın zayıflığından yararlanmak hayatta öldürseler yapmayacağım ve en nefret ettiğim şeydir. Zorla güzellik olmaz. Bazı şeyleri hakkıyla yapmak istiyorsan hakkını vereceksin. Para her şeyi satın alamaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hoşlanmadığım birini öğle çok çokta arzulamam

dediğibi kızda yollu değilse

parayı veririm bana bişi vermesine gerek yok

1|1
    0|0
  • Istedigi miktar ne kadarsa verilir diye dusunuyorum.

Yurtdisinda acik arttirmayla satanlar olmus diye duydum.

1|1
    0|0
  • müzayede ortamında vermek lazım..

açık artırma usulü yani..

-yok mu daha büyügü..

-veriyorum..

-veriyorum...

-verrrrdimmm..

0|0
    0|0
  • insansak bunu karşılıklı yapmamamız lazım. param varsa ve ben bu paramla insanların sıkıntısına bir nebzede olsa katkı sağlamıyorsam, içine tükürem ben bu paranın. ama para karsılıgı bekaretini veren kızında aklına...

1|0
    0|0
  • Ona şöyle diyelim, para karşılığı namusunu satıyor.. Yani biz para karşılığı birisinin altına yatanı Genelevlerde biliyoruz.. Yol kenarındakilere zaten motor kaşar diyoruz. Şimdi bu duruma bir sıfat getiremedim. Motorenger.

0|0
    0|0
  • yorumlara bakıyorum da bütün arkadaşlar, zor durumda kalan bir kız arkadaşa yardımcı olacak kadar babayiğit insanlarmış.. :)) peehhh... en son ne zaman üç kuruşunuza kıyıp bir çocuk sevindirdiniz? bana bunun cevabını verin, bu soruyu soran kıza yavşamayın..

0|0
    0|0
  • beş kuruş vermezdim gözümde anında sıfıra inerdi

0|0
    0|0
  • önce bir markete gider kaşarın kilo fiyatına bakardım :D:D:D

0|0
    0|0
  • para vermem...para tecrübeli olanların hakkıdır...

0|0
    0|0
  • valla olanı veririm

0|0
    0|0
  • yaş kuculdkce fiyat artar minumum 18 olcak tabi bide kızın gorunumune bağlı

0|0
    0|1
  • satmayımı düşünüyorsun ? eğer kaliteliyse 100bin eder :D

0|0
    0|0
  • ihtiyacı olan miktarı elimden geldiğince vermeye çalışırım ama bu yüzden onunla yatmam. yattığım kişiyede yattım diye para vermem.

1|0
    0|0
  • bir kızın para için bekaretini satması bence aşağılık bir davranıştır diyecek söz bulamıyorum bekaret ne kadar para ederde ne demek ben eğer çok önemli acil ise böyle bir durumda kıza dokunmam eğer param varsa ihtiyacı ne kadarsa verirdim bazılarını görüyorum çok beğendiğim bir çanta var bunu almak için bekaretimi satmaya karar verdim diyorlar ben böyle kızlara sadece yazık diyorum Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
    • kararsız kaldım niyetin iyi mi kötümü...

sana tek söyleyeceğim yargılamadan önce düşün! Böbreğini satanlar var!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...