Tecrübeli erkek arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum.

bi kız var yüksek ihtimal bana aşık yaklaşık 5 aydır yazıyor.yaşı 27 ve her fırsattada evlilik bahsini açıyor.ama benim evliliğe niyetim olmadığı için onun bu çabalarını hep boşa çıkarıyorum.çok yüksek ihtimalle daha önce cinsellik yaşamış bir arkadaş.şimdi sorum şu acaba onu kırmadan cinsellik adına bişey yaşıyabilirmiyim? bunun bir yolu varmıdır?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• valla kızın göstermesi ve evlilik iki zıt şey ben bu kızla ciddi düşünmem niyetinide belli etmişsin artık istersen dozajı dahada artır cinsellik istediğini yoğunlaştır yani... elbet onun bir gün azgın dönemine denk gelip mercimeği fırına verirsiniz... benimde başıma şöyle bişi gelmişti aynen senin gibi bir kız istiyor bende tahrik olmuştum kafamda hep onla yatmak vardı neyse bu gece gece normal bir mesaj attı ben uyku mahmurluğla seni istiyorum die açık açık yazdım çok ters cevap gelmedi ters cevap verseydi uyku hali diyip özür dilersin :) istersen dene...

0|0
    0|0
    • tecrübenin hali bir başka oluyor :) yaş kaç bu arada?

• teşekkürler en iyi cevap için :) kolay gelsin...

• :) saolasın

Kızlar Ne Diyor 3

• Acik acik konus o da istiyordur

0|1
    0|1
  • evlenmek için yaklaşan birisine asla bunu yapma

0|0
    0|0
    • ya ama beni sürekli tahrik ediyor sigara içiyoruz karsıma oturuyor açıyo bacakları ooooo aklım gidiyor başkası geldimi hemen bacakları kapıyor.karşısına oturmayınca kendi zorluyor beni:)bilmiyorum sanki oda istiyor gibi geliyor bana ama emin de olamıyorum.

• uğraşma hiç belki seni etkilemek için yapıyordur bilmyorum ama evlenmeye niyetin yoksa oynama kimseyle yazık günah

• umarım yoktur

0|1
    0|0
    • bi kız aşık olduğu fakat karşılık göremediği bir erkekle beraber olmak istemez mi

• hakkaten bu kadarda tesadüf olamz. ama olur hepimizde insanız ve aynı duyguları paylaşıyoruz.peki sen hala aşık mısın seviyor musun?

• seviyorum tabiki yoksa neden bu kadar aciz düşüncelere dalayım ki? iki yıldır gözüm kimseyi görmüyor malesef

Erkekler Ne Diyor 5

• Vardır usta. Kıza durumu adam akıllı anlat. Şu an evlilik düşünmüyorum ama bu beni evliliğe ikna edemeyeceğin anlamına gelmez de.

1|2
    0|0
  • bir arkadaşımın başına gelmişti bir gün kız mesaj atıyor nasılsın diye oda normal cevap verecekti bende düz duvara tırmanıyorum de dedim oda yazdı gönderdi sayemde güzel eglendiler

0|1
    0|0
  • denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • bnce evlilik istemiyosan bunun olmicanı kibar bir dille söyle cinsellik konusunuda bilmem içinden ne geliyosa onu yap

0|0
    0|0
    • zaten bunu anladı açık söylemediysemde belli ettim.oda biliyor yani durumu

• bilmem cinsellik işine gelince o zamann kullanmış gibi olursun bnce ya ama yinede sen bilirsin

• evlilik muhabbetine girmeden yaklaşırsın. o açarsa sen kapatırsın ister bir süre çıkarsın ister çıkmadan yatarsın.

0|1
    0|0
    • zaten yakınız zaten muhabbet edıyoruz

• dahada yakınlaş evine git evine çağır. ne bileyim gece hoş bir film aç bir battaniyeye sarının onu izlerken kıza sarıl zamanla öpüşmeler başlar zaten devamınıda getirirsin artık.

Yükleniyor...