Gay birine aşık oldum.

üniversite 3.sınıfım.sınıfımdan bir çocuk bu bahsettiğim kişi.3 yıldır arkadaşım.Hareketleri çok feminendi hep ama ben yapısı gereği böyledir sanıyordum, işin aslı bu değilmiş anlayacağınız.Şu an hala arkadaşız ve ona aşık olduğumu bilmiyor.Onu tanıdığımdan beri 2 kızla sevgili oldu.Ama çok kısa sürdü ilişkileri.Ne yapacağımı şaşırdım yardım edin bana. gay olduğunu nasıl öğrendiğimi söyleyemem.Lütfen akıl verin bana.

Güncellemeler:
Çok iyi anlaşıyorum onunla.her şeyimi paylaşıyorum.Tıpkı iki kız kardeş gibiyiz anlayacağınız.birlikte yemek yapıyoruz,film izliyoruz,uyuyoruz.Çıldırdım artık,o benim erkeğim olmalı.

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman konuşmalısın. Bence bu sorunu çözmek için ne yapabilirsin? Ama bir yandan da böyle hareket ederek ne yaptığını önceden bilemeyerek nasıl bir sonuca ulaşabilirsin? Haydar abi ye sormalısın bence. Bu da tam tersi bir durum işte. Bu konuda uzman birisine sor. Heryere sor.

1|1
    0|0
    • konuşursam kaybederim onu.

• konuşmazsan hayatta olmaz. kırıcı olmadan konuşmaya çalış. anlamaya çalış. gizli gizli takip etmek için bir arkadaşını görevlendir. yakın arkadaşı olmasın haberi olabilir.

Erkekler Ne Diyor 31

• Ulan hem gay, hemde kıza aşık oluyor..

O nasıl oluyor? sallama zülbiye. gay ile lezbiyeni karıştıryor olmayasın?..

1|1
    0|0
    • göstermelik o sevgili durumları.

• platonik takılırsın.

1|0
    0|0
  • Mutluluk çubuğuna dokunduruver bakalım bişeyler çıkar belki..

Ya da erkeğimsi takıl erkeğimsi giyin erkeğimsi davran..

Yine de bişey olmazsa nil gibi bacağından penis yaptır poyraz ol sevişin işte..Aşk her şeyi affeder aşk için ölmeli aşk o zaman aşk..

1|0
    1|0
  • Hiç dokunma kalsın bence. Uzaklaş, kaç bence. Çaktırmadan yavaş yavaş sil defterden.

Daha iyi birisini bulamaz mısın? bulursun. Feminen olması daha iyi anlaştığınızı gösterir.

Ama yine de senin istediğine kolay kolay cevap veremez. Var bir sorunu seni çok isteyemez.

1|0
    1|0
  • onun düşüncesi farklı olacak her zaman vazgeç

1|0
    0|0
  • Ap gay, yani aktif pasifse kendine yönlendirebilirsin. Aktif gayse daha kolay kendine yönlendirirsin, Ancak pasif gayse yapacak bir şeyin kalmıyor maalesef.

detaya gelecek olursak:

ap gay, partneriyle birlikteyken, hem bayan, sonra erkek rolünü üstlenen kişiler.

aktif gay, partneriyle birlikte bayan rolündeki erkeğe, erkek rolünü üstlenen kişiler.

pasif gay, erkek le birlikteyken, sadece bayan rolünü üstlenen kişiler.

Çekinme sor kendisine. a mısın p mi, yoksa ap misin diye. o anlar. sadece a mısın p mi yoksa ap misin desen hiç kimse anlamaz etrafında ama o anlar.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sana, diyelim o halde.

1|0
    0|0
  • vay anasına sayın seyırcıler gay mı olsak dedırten ıbretlık asklar :D tebrıkler panpa. panpa neyse aq

1|0
    0|0
  • Birazcık deneyeceksin onu, eğer tepki vermiyorsa normal arkadaş gibi devam edip başkasını bulacaksın... yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Devam et.. Önünde 3 doneme yakın süre var.

Belki de seninle beraber olmayı sececek..

3 donem... Yüksek lisans derken daha da zamanın olacaktır.

1|0
    0|0
    • Gay ama.Yani kızlara karşı hiçbir şey hissedemez.Zaman da değil çaresi.

• Zaman, onu unutmanı... Doğru insanın karşına çıkmasını da sağlayacaktır.

Sadece hoşlanma var sen de suanda...

Yakından tanıdığında belki hic hoşlantin da kalmayacak.

• sanan nasıl bir akıl verelim ki şimdi gay biriyle sevgili olurssan hayatında çok fazla bişey deişmez duygusallığı bırak bnce mantığa vur işi

1|0
    0|0
  • ne yapcan kendine kız kardeş die alcan onu :d

1|0
    0|0
  • iyi halt ettn

1|0
    1|0
  • belki gay değildir konuşmalısın onunla

1|0
    0|0
  • Belden bağlamalı alacan bir tane :D

1|0
    0|1
  • bence ayrıl sonuç aynı seni erkekle aldatacak sonunda :))

1|0
    0|0
  • lisedeyken bole bı arkadas varsı zamanla tamamen donus yaptı

1|0
    0|0
  • bio takılıyor eleman

1|0
    0|0
  • o zaman onunla konus sen bence

1|0
    0|0
  • gay ıse unutmaya bak bence hayr gelmez ama gercektende cok sevıyorum dıyrsan bırakma pesını

1|0
    0|0
  • Sen erkeksin komedi olsun diye soruyorsun gülüyormusun bari ? Yada bizimle dalga geciyorsun

0|0
    0|0
  • "gibi" kelimesini at, kardeş olun...

0|0
    0|0
  • siz beraber uyurken sana dokunmuyormu peki ?

0|0
    0|0
    • E yuh!

Beraber yatağa mı girecekler nikahsız!

Kadın gay diyor ona dokunamaz ki istesede zevk almaz.

• Biseksuel olsaymis keske sansina küs =)

0|0
    0|0
  • Biseksüel ise çıkar senle?

0|0
    0|0
  • yazık sana bende öyleyim yakın bir kız arkadaşım bana aşık olmuştu ama maalesef onla asla olamam.en yakın zamanda unutma yoluna bak sen :)

0|0
    0|0
  • onur akından gaybana geceler şarkısını 2-3 kez dinle ve unutmaya bak...

link

1|0
    0|0
  • Yani o sana sen ona o.O neyse beni ilgilendirmez takarsin kemeri 1 party hadi beline kuvvet

0|0
    1|1
  • çıldıran hatun saçmalıkları <<<<<<<<<3

1|0
    1|0
  • kız arkadaşı olduysa o nasıl gay oluyomuş öyle g*tünüzden element uydurmayın ya

1|0
    0|0
    • göstermelikti,oynadı yani,saklamak için insanlardan.

• değil,insanlardan saklamak istediği için zorladı kendini.

• hakkında hayırlısı diyelim ama gözünle görmediysen inanma derim

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen gay birilerine aşık oluruz ama tam tersi de olabilir. gay birileri bize aşık olabilir..

ben mesela çocukken tarkan'a aşıktım. gençkızlığımda hayal kırıklığı oldu tabiki..

ve inanmıycaksın ama gay oldugunu ögrendigim biri bana aşık oldu.

merak etme normal bir kızım ben.

şimdi soruyorum: neden olmasın?

1|1
    0|2
  • Entelektüel kızın modern yaşam sorunları.

1|0
    0|1
  • kendini bu denli saklayan homo arkadaşımız aman benim sevgilimde böyleydi e noldu gay çıktı:Dacıtsada kabulleniyorsun sonra işte bilirsin

1|1
    1|1
  • Gey değil biseksüel.Aşık adamın ne olduğunu bile bilmiyosun önce onu bir tanı bence.

2|0
    1|1
    • göstermelik o kızlarla flörtleri,formalite.neyin ne olduğunu biliyorum.

• bu arada teşekkür ederim,kurtulmam lazım zaten.

• kapatın konuyu :D:D:D

• gay olduğu kesin mi bak kızlarla flört etmiş.belki sadece zariftir.

1|0
    0|1
  • Çok üzüldüm senin için ya umarım senin hakkında hayırlısı olur gayse gerçekten ilişki olmaz aranızda büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • hep gay bir kankam olsun istemişimdir.

0|2
    0|0
  • Gay rı ondan sana hayır gelmez

1|1
    1|1
Yükleniyor...