Kimse yargılamasın ama?

Nişanlımla anal ilişki yaşadık, içime boşaldı daha lavaboya gitmeden temizlemeden kendimi yani tekrardan bir birleşme oldu analdan. Arada içimden çıktı yanlışlıkla vajinama sürtündü. Spermler vajinama gelmiş midir hamile kalma olasılığım var mıdır?

0|1
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• Çok aşırı düşük bir ihtimal vajinanın içine boşalsaydı o zaman hamile kalabilirdin ama o şekilde zannetmiyorum

0|0
    0|0
    • İçimden çıktı ama anal bölgemde önceden boşaldığı duruyodu o şekilde yani çıktı yanlışlıkla vajinama sürtündü olur mu bir sıkıntı yani

• :))) umarım benim gibi biri çıkar karşına ertesi gün hapının fiyatıda sıkıntılı o yüzden alırım ama yinede ben

• İnşallah çıkar :) sorun yok ama için rahat değilse al bence

Erkekler Ne Diyor 38

• Hamile kalmak sanıldığı kadar kolay değilsede dikkâtsizlik bunu mümkün kılabiliyor. Kaldıkı normal yoldan bile birleşilse çoğu zaman hamile kalamıtor insan. Bence hiç bir sorun yok. Hem ayaktasınız hemde içine direk püskürtme yok. Yumurtalarınıza ulaşması imkânsız yani. İçiniz rahat olsun hamile değilsiniz. Ama bir dip not ne kadar dayanılmaz ise de anal ilişkiye girmenize üzüldüm. Kaldı ki nişanlısınız, zaten evleneceksiniz. Hem canınız yandı hemde hamilelik korkusu yaşadınız cabası. İnadına yasak yerden olması şartmıydı?

0|0
    0|0
    • Sabır edemedik diyelim, olmaz diyorsunuz yani

• Öyle tabiki ama sabır edemedik oldu işte. İçimdeyken çıktı sürtündü tekrar içime girdi ama içimdeyken daha önceden boşalmıştı temizlememiştim yatıyoruz diye ordaki spermler tam değmedi vajinamın giriş kısmına sıkıntı olmaz dimi

• Dediğim gibi hamile kalmanız için kuvvetli nedenler oluşmamış ve artık kapatalım bu konuyu. Zaten yeteri kadar aç8klama yaptığımı zannediyorum. Yoksa baştan çıkacağım, içim bir hoş oldu yani...:)))

• Nişanlın Süperman ise hamilesin

1|0
    0|0
    • bir sıkıntı olmaz diyosun yani

• Vajinama değse bile sıkıntı olmaz yani? Yıkadım bide hemen

• E bir olasılık var tabi de çok çok az

• Adetine kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Çok düşük bir ihtimal de olsa hamile kalma olasılığın var % 1 bile olsa sen hapı kullan derim genede ;) tarihte böyle ilginç olaylar var oral seksten bile hamile kalanlar var

Anal seks (ters ilişki) ile gebe kalmak mümkün mü?
    Eğer anal seks sırasında sperm boşalması perine bölgesi dediğimiz anüs (makat) ve vagina girişinin olduğu bölüme olmaz ise bu şekilde olan birliktelik ile gebe kalmak mümkün değildir. Fakat unutmamalı ki makatın dış kısmının sperm ile bulaşması, vagina ağzının bu bölgeye yakın olmasından dolayı gebe kalma riski taşır.

0|0
    0|0
  • arkadasim biraz arastirin ya icine vajina icine bosalmasina gerek yok vajinanin ustune bosalsin ya da 1 damla sperm aksın o yolunu bulup giriyor, okuyun biraz okuyun,,, kız peceteyle vajinasini siliyor babasindan hamile kaliyor, babasi sperimi peceteye silip oylece koymus oraya. okeyy

0|0
    0|0
  • Burdan anladığımız, çocuk bir yol geçirmiş, belli ki hoşuna gitmiş, bu kalkıp giderken bir daha tahrik olmuş ve duvar kenarında sıkıştırıp bir daha dayamış. Sonrası malum.. Olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Var evet.

0|0
    0|0
  • Evlencen nasil olsa

0|0
    0|0
  • Çok yaşa hadi işine

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmaz merak etme.. sperm havayla temas ettiginde ölür zaten sorun olmaz merak edecek bir sorun yok

0|0
    0|0
  • o değil de düşünsene hamile kaldığını;
    çocuğuna götümden çıktın sen desen yeri yani :)

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz.
    Sikinti yapma.

0|0
    0|0
  • Cok acidi mi kuzum?

0|0
    0|0
  • İyice ön tarafa aktıysa sen oynadıysan bir ihtimal

0|0
    0|0
    • Akmadı vajinama penisiyle sürtündü arkama boşaldıktan sonra bende hemen yıkadım

• Öne sürtünmesi, bittikten sonra olabilir demek, olmuyor değil

• Kesin hamlesin keşke olsanda cezanı alsan

0|0
    0|0
  • Oo büyük risk

0|0
    0|0
  • Bişey olmazzzz

0|0
    0|0
  • Bunun için net yorum yapabilirim fakat öncesinde bazı özel sorular sormam gerek tarihlerle ilgili..

0|0
    0|0
  • binde 1 gibi bir olasılık var ama o sperde yumurtayı dölleyemeden ölür bulaşmışsa eğer vajinaya

0|0
    0|0
  • olmaz. o yolu asamaz. ha nedir olabılırmı hayırolmaz.

0|0
    0|0
  • Spermler o bokta yaşıyamaz ama o dışkı vajinaya bulaşırsa enfeksiyon kaparsın

0|0
    0|0
  • Var. Anal dan nasıl yapıyorsun acımıomu canım ya. Zevk alıyor musun

0|0
    0|0
  • keşke ağzına alıp temizleseymişsin

0|0
    0|0
  • evet muhakkak gelmiştir arkana boşalınca içinden çıkarmadın mı spremleri akıtmadın mı deliğinden

0|0
    0|0
    • 2. ye birden aniden oldu o yüzden lavaboya gidip spermleri akıtmaya zaman olmadı, ama sürtündüğünde deliğe gelmedi.

• Arkadan zevk alıyor musun? Ne hissediyorsun o an

• Yoktur rahat ol

0|0
    0|0
  • Sperm boşaldıgın zaman hemen ölurler. ordan gelen damla ile birşey olmaz. için rahat olabılır

0|0
    0|0
    • Sağolasın yorum için :)

• Önemli değil.. Yıkaman birşeyi değiştırmez. Spermler anlıktır içine boşaldığı zaman hamile kalırsın.. Ama dişarı boşaldı sonra en onu vijana sur hamile kalmasın.. hemen öluyor hücreler

• 3 aylik hamilesin 😀

0|0
    0|0
  • Sanmam.. Yinede test yaptır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• ben asıl ilişkiyi yaşadım içime boşalma olmadığı halde hamile kalmıştım. bunlar kesin şeyler değildir. tıp hep ihitmaller üzerine kuruludur. yani olasılık var

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi 😮😮

• Peki olasılığı yüksek mi düşük mü

• o konuda bir şey diyemem ihtimaller. spermler sağlıklı olmasına ovulasyon zamanına ve daha çok şeye bağlı. eğer istersen özelden mesaj at ve daha ayrıntılı bir şekilde takip edelim bu dönemi. başıma geldi ve yıkılmıştım aynısı başkalarında olsun istemem

• sanmam canım

0|0
    0|0
  • Hap al hemen bebek oluşumunu engeller düşürür yoksa kalırsın

0|0
    0|0
  • yok demek isterdim ama var malesef

0|0
    0|0
  • Var ama nisanliyla neden anal hic alakasiz biri olsa anlarimda evlenmek uzeresiniz neden anal ya az sabredin ya vajinal yapın

0|1
    0|0
  • İlk kimle yaptın anal

0|0
    0|0
    • Nişanlımla. Herşeyimin ilki o ki ondan önce bir erkek arkadaşımda olmadı zaten :)

• Keşke önden yapsaydın

• On varken arkaya ne gerek var dimi

• Risk her zaman vardır

0|1
    0|0
  • ohooo baya hemnde

0|0
    0|0
Yükleniyor...